آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195715
تاریخ انتشار : 24 آبان 1395 11:26
تعداد بازدید : 707

Impresario ایسوس، رهبر ارکستر سمفونیک خانه ها

اگر طرفدار فیلم با کیفیت بلوری هستید، به احتمال زیاد هنگام پخش فیلم توسط لپ تاپ یا پخش کننده های رایج، متوجه کیفیت پایین صوت آن شده اید.


فناوران - صدا یکی از عناصری است که در صورت داشتن کیفیت مطلوب، لذت تماشای فیلم را چند برابر می کند. پخش کننده های رایج بازار، اغلب با پشتیبانی کدها و جنبه های نرم افزاری، صدایی صرفاً با کیفیت معمولی تولید می کنند که حتی اگر از اسپیکرهای حرفه ای هم استفاده کنید، متوجه پایین بودن کیفیت آن نسبت به صدای پخش شده می شوید.
ایسوس این بار با راهکاری ویژه و سخت افزاری کاملاً مناسب به منظور لذت تمام و کمال از صدا در کنار شما خواهد بود. بلوری رایتر Impresario SBW-S1 PRO که به یک کارت صدا با تجهیزات حرفه ای صوتی مجهز شده است، به منظور پخش صوت و تصویر بلوری طراحی و تولید شده که در ادامه به برخی از مشخصات فنی آن خواهیم پرداخت:
 خروجی صدای 7.1 کاناله واقعی با نرخ 114 SNR
در حالی که لپ تاپ ها از خروجی صدای 2 کاناله بهره می برند، Impresario SBW-S1 PRO به عنوان یک کارت صوتی و بلوری رایتر اکسترنال می تواند عملکرد صدا را با استفاده از سخت افزار متناسب خود کامل کند و برای کاربر امکان استفاده از صدای 7.1 کاناله را فراهم می کند. یک پردازنده سیگنال دیجیتال (DSP) به Impresario SBW-S1 PRO، امکان تولید صدای فراگیر مجازی را  با هدست ها یا بلندگوهای رایج استریو نیز مهیا می کند.
علاوه بر این ویژگی ها،  آمپلی فایر بخش هدفون آن نیز با قدرت 600 اهم صدایی دینامیک و رسا را به ارمغان می آورد. خروجی صدای آن با نرخ سیگنال به نویز (SNR 114dB) نسبت به صوت آنبورد دستگاه های پخش کننده رایج (که به ندرت به 90 dB می رسد) 16 برابر شفافیت بیشتری دارد.
 لذت تماشای ویدیو با کیفیت بلوری در سینمای خانگی
Impresario SBW-S1 PRO با انواع فرمت سه بعدی و بلوری سازگار است و امکان تبدیل فیلم های عادی به سه بعدی را نیز میسر کرده است. همچنین با استفاده از طراحی مهندسی پکیج درایو آن در سریع ترین سرعت خواندن یا نوشتن، میزان نویز به بیش از 36.3 dB نخواهد رسید که مساوی با سکوت کتابخانه ها ست.
 کنترل آسان، ذخیره سازی ایمن و پشتیبان گیری بهینه تا 128 گیگابایت
ایسوس به منظور سهولت در استفاده از Impresario SBW-S1 PRO یک نرم افزار کامل کنترلی برای دستگاه های هوشمند تولید کرده که درGoogle Play  و  App Store به رایگان قابل دریافت است. همچنین به لطف راهکار ذخیره سازی بلو ری با فرمت BDXL می توانید 27 دیسک DVD 4.7GB را در یک دیسک با ساختار BDXL ذخیره کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :