آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195586
تاریخ انتشار : 23 آبان 1395 10:16
تعداد بازدید : 553

انتقال«همکاران سیستم» از فرابورس به بورس

درنتیجه عملکرد موفق همکاران سیستم در «فرابورس»، تحقق همیشگی منافع سهام داران و تامین رضایت آنان از ثبات عملکرد شرکت، سازمان بورس و اوراق بهادار کشور با تایید توانمندی همکاران سیستم برای ورود به بورس، با درخواست شرکت برای انتقال از فرابورس به بورس موافقت کرد.

همکاران سیستم- با توجه به موافقت هیات پذیرش اوراق بهادار در جلسه مورخ 1395/07/06 با پذیرش سهام شرکت همکاران سیستم در بورس اوراق بهادار تهران، به عنوان پانصد و چهارمین شرکت پذیرفته شده در بورس، از تاریخ 1395/8/8 نام  این شرکت در بخش «رایانه و فعالیت های مربوط به آن»، گروه و طبقه «مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار » با کد صنعت «722007» و نماد سیستم SYSTEM در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.  
پیرو این پذیرش، مراسم تغییر نماد همکاران سیستم از فرابورس به بورس، 23 آبان ماه در تالار شیشه ای سازمان بورس اوراق بهادار تهران برگزار شد.
بر اساس این گزارش همکاران سیستم در سال 1390 موفق شد در جایگاه نخستین شرکت نرم افزاری کشور، مجوز ورود به بازار سرمایه را کسب کرده و به فرابورس راه یابد. در این دوره پنج ساله، شرکت توانست افزون بر پوشش تمامی تعهدات خود به سها‎داران، سرمایه خود را نیز از 200 میلیارد ریال به 750میلیارد ریال افزایش دهد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :