آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194263
تاریخ انتشار : 8 آبان 1395 11:30
تعداد بازدید : 1026

رایتل بیش‌ترین و همراه‌اول کم‌ترین تقاضا را داشتند

شهرداری تهران به 83 دکل مجوز نصب داد

مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهر تهران با بیان درخواست های اپراتورهای تلفن همراه برای نصب آنتن های جدید مخابراتی در پایتخت گفت: در شش ماهه نخست امسال بالغ بر 83 مجوز نصب دکل با رعایت ضوابط فنی، ایمنی و زیباسازی شهری در تهران صادر شده است.

شهرداری تهران- سید علیرضا اردوبادی با بیان اینکه مجوزهای نصب دکل های مخابراتی در شهر تهران تنها از سوی این شرکت صادر می شود، گفت: شهرداری تهران با رعایت ضوابط فنی، ایمنی و زیباسازی شهری درخواست های نصب دکل را بررسی و در صورت مغایر نبودن با ضوابط، مجوز نصب را صادر می کند.
وی افزود: درخواست های نصب دکل، آنتن و ایستگاه های ارتباط رادیویی در کارگروه صدور مجوز بهره برداری از اماکن عمومی شهر و همچنین املاک اختصاصی شهرداری تهران با حضور مدیرعامل شرکت و  نمایندگان سازمان ها و ارگان های ذی ربط مطابق ماده 11 مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در شرکت ارتباط مشترک شهر برگزار می شود تا تمامی ضوابط فنی لازم در نصب دکل ها رعایت شود.
اردوبادی با بیان اینکه امسال درخواست های متعددی از سوی اپراتورهای تلفن همراه برای نصب دکل داده شده است، گفت: پس از بررسی ده ها درخواست ارایه شده، در شش ماهه نخست با 7درخواست همراه اول، 22 درخواست ایرانسل، 23 درخواست مبین نت، 24 درخواست رایتل و 7 درخواست شرکت های اینترنتی موافقت شد.
مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران در صورت رعایت ضوابط و استانداردها مخالفتی با نصب آنتن های مخابراتی ندارد، گفت: تایید درخواست مجوز احداث و نصب برای متقاضیان نصب دکل چه داخل مجموعه شهرداری و چه متقاضیان خارج از مجموعه شهرداری پیرو مصوبه ساماندهی آنتن ها و دکل های مخابراتی از سوی شرکت ارتباط مشترک شهر، منوط به رعایت الزامات برابر مصوبه و اخذ مجوز جلسه کارگروه است.
براساس این گزارش، تعداد تقاضاهای متعدد از سوی شرکت های مختلف نشان می دهد استفاده از یک دکل برای نصب چند آنتن مخابراتی بیش از پیش ضروری است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :