آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 193799
تاریخ انتشار : 2 آبان 1395 12:41
تعداد بازدید : 461

مانع جدید در تخریب طبقه اضافه پاساژ علاءالدین

به گفته معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران در زمینه تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین همه مسوولان ذیربط در تهران بر اجرای حکم تخریب تاکید دارند.

تسنیم- غلامحسین آرام درباره مساله تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین گفت: با توجه به حکم کمیسیون ماده 100 و تایید دیوان عدالت اداری، تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین مورد توجه مسوولان ذیربط قرار گرفت.
وی ادامه داد: تخریب اولیه این طبقه از پاساژ علاءالدین پس از تایید حکم انجام گرفت و طبقه مذکور از حیث فعالیت خارج شد؛ اما بخش هایی از سقف و ستون طبقه هفتم پاساژ که نگهدارنده تاسیسات آن است، 
باقی ماند.
معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با بیان اینکه طبقه تخریب‎شده به هیچ عنوان قابلیت بهره برداری ندارد، گفت: وجود تاسیسات برای 800 مغازه پاساژ یکی از دلایل باقی ماندن سقف طبقه هفتم بود که این مهم نیز باید به طور صحیح اجرایی شود.
آرام گفت: بعد از اعتراض مالک و بررسی نظام مهندسی و شهرداری و کش و قوس های فراوان، قرار شده تا مهندس ناظر نظام مهندسی و پیمانکار شهرداری، درباره تخریب کامل طبقه هفتم به نتیجه نهایی دست یابند.
وی فرمانداری را تابع قانون دانست و گفت: همه مسوولان ذی‎ربط در تهران بر اجرای حکم تاکید دارند اما باید به موضوعات کارشناسی همانند تاسیسات و یافتن جایگاهی برای آن نیز توجه شود.
معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران ادامه داد: اگر طبقه هفتم پاساژ علاءالدین که در حال حاضر بی استفاده است، به طور کاملا تخریب شود باید راهکاری برای تاسیسات این ساختمان پر تردد اندیشیده شود.
آرام با بیان اینکه باید راهکار منطقی برای تخریب نهایی طبقه هفتم پاساژ علاءالدین در نظر گرفته شود، گفت: در این خصوص فقط اجرای حکم  ماده 100 مطرح است و باید نگاه غیرسیاسی و کارشناسانه را اعمال کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :