آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 193793
تاریخ انتشار : 2 آبان 1395 12:33
تعداد بازدید : 488

پاوربانک خورشیدی، یاریگر مسافران

با تغییر سبک زندگی، بیشتر ما هنگامی که خارج از خانه هستیم نیاز داریم یک پاوربانک در اختیار داشته باشیم تا به محض تمام شدن شارژ گوشی، تبلت و لپ تاپ بتوانیم آن را شارژ کنیم.

ایتنا- این موضوع در سفر نمود بیشتری دارد و اگر هم جزو افرادی باشید که سفرهای طولانی زمینی دارید، مجبور به استفاده از وسایل متعددی هستید که همه هم نیاز به شارژ شدن دارد.
 خرید پاوربانک برای تک تک گجت ها چندان خوشایند نیست؛ به همین دلیل هم Jackery یک کمپانی تولید باتری های قابل حمل به این عرصه ورود کرده است.
این شرکت با ارایه پاوربانکی به نام Power Pro که با انرژی خورشید کار می کند، گام بزرگی در کمک به کاربران برداشته است. 
این پاوربانک که می توان آن را به جای ژنراتور بزرگ مورد استفاده قرار داد، می تواند به صورت همزمان از طریق پنل خورشیدی شارژ شود و انرژی موردنیاز دستگاه های شما را نیز تامین کند.
 این پاوربانک که ۴/۵ کیلوگرم وزن دارد، با ولتاژهای مختلف قابل تنظیم است و همچنین دو پورت یو.اس.بی در آن طراحی شده است. 
همچنین قابلیت تبدیل برق AC/DC به یکدیگر را نیز دارد و در هوای کاملا آفتابی می تواند در عرض ۶ تا ۷ ساعت به طور کامل شارژ شود.
 Power Pro همچنین دارای یک صفحه نمایشگر است که نشان می دهد این پاوربانک چه زمانی نیاز به شارژ شدن دارد. 
باید گفت هیچ یک از تکنولوژی های به کار رفته در این پاوربانک جدید نیستند؛ ولی نحوه قرار گرفتن آن ها کنار یکدیگر، یک ایده جالب بوده است.
Power Pro می تواند یک مینی یخچال را برای ۱۰ ساعت و یک تلویزیون را برای ۴ ساعت کار شارژ کند. 
با انرژی این پاوربانک همچنین می توان ۴ تا ۷ لپ تاپ یا ده ها گوشی را شارژ کرد. Power Pro درحال حاضر در سایت کیک استارتر به منظور جمع آوری سرمایه با بهای ۳۷۵ دلار پیش فروش می شود و البته انتظار می رود که این وسیله در فوریه ۲۰۱۷ (بهمن ماه) با بهای ۶۷۵ دلار راهی بازار شود. البته اگر  بخواهید پنل خورشیدی آن را نیز خریداری کنید، بهای آن به هزار و ۳۹۸ دلار خواهد رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :