آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1932
تاریخ انتشار : 18 مهر 1390 1:23
تعداد بازدید : 643

جذب 250 هزار نفر مشتری در حوزه بانکداری الکترونیکی از سوی بانک تات

بانک تات، با جذب 250 هزار نفر مشتری در حوزه بانکداری الکترونیکی، در سال جاری، سهم قابل توجهی از این حوزه را به خود اختصاص داد.

روابط عمومی‌بانک تات- همزمان با دومین سالگرد تاسیس این بانک، 250 هزار انواع کارت بانکی توسط این بانک صادرشده و جمع سپرده‌گذارانی که به بانک تات پیوسته‌اند؛ به بیش از 100 هزار نفر رسید.
این بانک، علاوه بر ارایه انواع خدمات بانکداری الکترونیکی، افزون بر12 هزار   پایانه فروش در نقاط مختلف کشور، نصب کرده است.
بانک تات با تکیه بر اعتماد مردم، توانسته در این مدت، بالغ بر 22 هزار میلیارد ريال انواع سپرده‌ها را جذب و بیش از 16 هزار میلیارد ريال، به فعالان مختلف اقتصادی تسهیلات پرداخت کند.
انتشار صندوق سرمایه‌گذاری تجربه ایرانیان با درآمد مشترک و صندوق سرمایه‌گذاری فردای ایرانیان با درآمد ثابت و گواهی سپرده سرمایه‌گذاری، جمعا به مبلغ 2 هزارو 500 میلیارد ريال، از ابتکارات دیگر بانک است که با عرضه صندوق ارزی با درآمد ثابت و عرضه اوراق مشارکت برای دو شرکت خدماتی و تولیدی، این نوع خدمات بانک، برای توسعه اقتصادی کشور و ارزش‌آفرینی بیشتر برای مردم، به‌گونه‌ای مستمر، گسترش می‌یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :