آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1931
تاریخ انتشار : 18 مهر 1390 1:22
تعداد بازدید : 708

بدون تیتر

 در حالی گازپروم روسیه مدعی مهلت گرفتن در توسعه میدان نفتی آذر شده بود که مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از خروج کامل گازپروم روسیه از میدان نفتی آذر خبر داد و گفت: یک کنسرسیوم متشکل از پیمانکاران داخلی کار توسعه این میدان را برعهده می‌گیرند.

  وزیر راه‌وشهرسازی با بیان اینکه تا دو ماه دیگر قرارداد ساخت مسکن مهر سال 91 و 92 با انبوه‌سازان کشور امضا خواهد شد، گفت: میزان آورده مالی متقاضیان مسکن مهر بسته به میزان متراژ واحدهای مسکونی متفاوت است.

 مدیرعامل شرکت فروش املاک مازاد بانک‌ها ضمن اشاره به فروش 30 فقره ملک به ارزش 3 میلیارد تومان در شانزدهمین مزایده این شرکت گفت: در این مزایده 417 فقره ملک به ارزش 217 میلیارد تومان عرضه شده بود.

  همزمان با کاهش ذخیره بنزین کارت‌های سوخت، طرح فروش تلفنی کاهنده و افزودنی‌های مصرف بنزین در سطح کشور افزایش یافته است که وزارت نفت این فعالیت‌ها را غیر قانونی اعلام می‌کند.

واحد اطلاعات اكونوميست در گزارش ماه سپتامبر 2011 خود صادرات ايران در سال گذشته را 84 ميليارد و 900 ميليون دلار برآورد و پيش‌بيني كرد كه اين شاخص در سال جاري با 13 ميليارد دلار افزايش به 97 ميليارد و 800 ميليون دلار برسد.

در حالي كه پيش از اين اعلام شده بود تا پايان سال جاري قيمت نان آزاد مي‌شود، مديرعامل شركت بازرگاني دولتي تصريح كرد كه اين اتفاق امسال رخ نخواهد داد.

سومين كنفرانس بين‌المللي بازاريابي خدمات مالي دیروزآغاز به كار كرد. بررسي موانع و راهكارهاي اجراي راهبردهاي بازاريابي در موسسات خدمات مالي، اصول و فنون مذاكره با مشتريان خدمات مالي، استراتژي‌هاي پيش‌رونده در موسسات خدمات مالي، نقش بازاريابي خدمات مالي در توسعه‌ ابزار‌هاي پرداخت الكترونيكی، روانشناسي ارتباط با مشتريان خدمات مالي و جايگاه برند‌سازي فردي در توسعه برند‌سازي سازماني بانك و بيمه از محورهاي مورد بررسي در اين كنفرانس است.

مديركل روابط عمومي سازمان امور مالياتي با بيان اينكه ارز و پول مشمول قانون ماليات بر ارزش افزوده نمي‌شود، گفت: آنچه به عنوان ماخذ محاسبه به عنوان مشموليت در قانون ارزش افزوده قرار دارد، خدمات ارایه‌شده از سوي صرافي‌ها به عنوان موسسات و يا واسطه‌ها‌ي مالي در مبادلات ارزي است و ماخذ محاسبه‌ ماليات نيز همان كارمزدي است كه صرافان بابت معاوضه‌كردن ارز‌هاي خارجي به يكديگر دريافت مي‌كنند.

وزير جهاد كشاورزي اعلام كرد: ميزان واردات شكر در پنج ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته به شدت كاهش يافته است و با توجه به اينكه توليد شكر از مهرماه آغاز مي‌شود، تعرفه واردات اين محصول نيز از مهر ماه افزايش مي‌يابد.

  رييس‌كل گمرك ايران گفت: 57 بازارچه مرزي در كشور داشتيم كه 31 مورد غير فعال بودند كه در راستاي مصوبه دولت مبني بر ساماندهي مبادلات مرزي و به منظور شفافيت عملكرد و اينكه از نام بازارچه‌ها سوء استفاده‌اي نشود، اين 31 بازارچه از ليست بازارچه‌ها حذف شدند و در حال حاضر 26 بازارچه فعال در كشور داريم كه مشغول به كارند.

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت هر کیلوگرم تخم‌مرغ در مرغداری 2 هزارو350 تومان و برای مصرف‌کننده 2 هزارو750 تومان تعیین شده؛ ضمن اینکه با توجه به هزینه بسته‌بندی تخم‌مرغ‌های مارکدار، فروش هر نوع تخم‌مرغ در این احجام بالاتر از قیمت هر کیلوگرم 3 هزار و شانه‌ای 6 هزار تومان تخلف است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه با اعلام اینکه در سامانه رصد اطلاعات مربوط به اشتغالزایی جدید در سال جاری وجود دارد، گفت: تا سه سال آینده پیک تقاضای بازار کار فروکش خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :