آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192262
تاریخ انتشار : 11 مهر 1395 11:5
تعداد بازدید : 503

بلک بری امتیاز QWERTY را واگذار می کند

مهم ترین قابلیتی که باعث شد گوشی های هوشمند بلک بری در بازار جهانی محبوب شوند، صفحه کلید سخت افزاری کامل یا QWERTY آن بود که با قابلیت های فراوان و طراحی مناسب، مورد توجه کاربران جهانی قرار گرفت.

موبنا- جان چِن، مدیرعامل بلک بری براساس ضوابطی که تعریف کرد، طی چند سال گذشته امتیاز تولید تعداد محدودی گوشی هوشمند در برندهای دیگر تحت لیسانس صفحه کلید بلک بری را صادر کرد.
ولی این شرکت کانادایی طی چند سال گذشته محبوبیت خود را در بازار جهانی گوشی های هوشمند از دست داد. حالا چِن در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد بهترین، محبوب ترین و پرفروش ترین گوشی که در تاریخ فعالیت های شرکت او ساخته شد، Bold 9900 نام داشت و البته پس از آن گوشی Curve و Passport بلک بری بسیار محبوب شد.
جان چِن برای آن دسته از کاربرانی که علاقه زیادی به صفحه کلید سخت افزاری بلک بری دارند، خبرهای خوبی منتشر کرد و توضیح داد این افراد از این پس می توانند صفحه کلید بلک بری را در گوشی های ساخته شده در دیگر شرکت ها هم استفاده کنند.
چراکه شرکت بلک بری تصمیم گرفته است امتیاز صفحه کلید سخت افزاری QWERTY خود را به دیگر برندهای فعال در عرصه جهانی گوشی های هوشمند واگذار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :