آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192256
تاریخ انتشار : 11 مهر 1395 11:0
تعداد بازدید : 449

سخنگوی اتاق اصناف ایران:

صندوق مکانیزه فروش هزینه‏های بازرسی اصناف را کاهش می‎دهد

عضو هیات رییسه و سخنگوی اتاق اصناف ایران گفت: نصب صندوق مکانیزه فروش در واحدهای صنفی به نفع اصناف و دولت خواهد بود؛ چرا که یکی از مزایای آن دریافت عادلانه مالیات و نظام‎مند است.

اتاق اصناف- مجتبی صفایی افزود: اجرای این طرح باعث می شود شبکه تولید و توزیع کشور از تامین کنندگان و تولیدکنندگان تا آخرین حلقه زنجیره توزیع به صورت مستقیم با یکدیگر ارتباط داشته باشند و با حذف واسطه‎های غیرضرور کالا ارزان تر به دست مصرف کننده 
برسد.
وی گفت: با اجرای پروژه نصر(نصب صندوق های مکانیزه فروش) این صندوق‎ها به صورت رایگان در اختیار واحدهای صنفی قرار خواهد گرفت و بدین وسیله اصناف در اجرای بزرگ ترین پروژه ساماندهی مالیاتی کشور پیش قدم شده و به دولت کمک خواهند کرد.
صفایی در مورد افزایش حدود ۱۵ درصدی مالیات در بودجه سال آینده و لغو معافیت های مالیاتی در برنامه ششم توسعه تاکید کرد: اصناف هیچگاه مخالف پرداخت مالیات نبوده و نیست بلکه بر دریافت عادلانه و نظام مند مالیات تاکید و اصرار دارد.
وی اظهار کرد: با اجرای پروژه نصب صندوق‎های مکانیزه فروش، بازرسی‏های صنوف نیز مکانیزه شده و بخش قابل توجهی از هزینه‏های سخت‎افزاری بازرسی اصناف کاسته خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :