آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192238
تاریخ انتشار : 11 مهر 1395 10:34
تعداد بازدید : 732

دست سازمان IT در پروژه تولید محتوای داخلی باز شد

با حکمی از سوی وزیر ارتباطات، مجری پروژه دو برابر کردن تولید محتوای داخلی با رویکرد کسب وکار و مشارکت حداکثری بخش خصوصی، مسوول پرداخت های پروژه توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و نرم افزارهای کاربردی و پایه بومی شد.


تسنیم- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی در راستای اجرای مواد (52) و (53) قانون محاسبات عمومی کشور، اختیار و مسوولیت تشخیص، انجام تعهد، تسجیل و حواله پروژه «توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و نرم افزارهای کاربردی و پایه عمومی» از طرح «توسعه خدمات، محتوا و کاربردهای ICT به شماره طبقه بندی 1302004» در سال 95 را به خسرو سلجوقی تفویض کرد.
این حکم به سلجوقی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات و مجری پروژه دو برابر کردن تولید محتوای داخلی با رویکرد کسب وکار و مشارکت حداکثری بخش خصوصی تفویض شده تا به عنوان مجری پروژه مذکور با اعمال قانون فوق الذکر و مقررات حاکم بر اجرای این طرح و سایر قوانین و مقررات مربوطه و رعایت صرفه و صلاح دولت نسبت به انجام هزینه ها و پرداخت های مربوط، حسب مورد با مسوولیت خود اقدام کند.
وزیر ارتباطات در پایان حکم گفته که بدیهی است در اموری که با سیاست کلی وزارت ارتباط پیدا می کند، قبلا هماهنگی لازم را با اینجانب معمول خواهید داشت.
براساس این گزارش طبق ماده 52 قانون محاسبات عمومی کشور پرداخت هزینه ها به ترتیب پس از طی مراحل تشخیص، تامین اعتبار، تعهد، تسجیل و حواله و با اعمال نظارت مالی به عمل خواهد آمد.
ماده 53 همین قانون هم می گوید که اختیار و مسوولیت تشخیص و انجام تعهد وتسجیل و حواله بر عهده وزیر یا رییس موسسه و مسوولیت تامین اعتبار و تطبیق پرداخت با قوانین و مقررات بر عهده ذی حساب است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :