آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192167
تاریخ انتشار : 10 مهر 1395 11:31
تعداد بازدید : 649

خبرک

خبرک

اسپاتیفای در فکر تصاحب ساندکلاد
اسپاتیفای مذاکراتش را برای خرید ساندکلاد آغاز کرد.
فناوران- منابع غیررسمی خبر از تصمیم اسپاتیفای برای خرید ساندکلاد دادند. گفته می شود مذاکرات این دو کمپانی آغاز شده است اما هنوز این خبر به صورت رسمی تایید نشده و درباره رقم خرید ساندکلاد نیز اطلاعاتی در دست نیست. ساندکلاد به رغم افزایش آمار کاربران و نیز غنی شدن آرشیو موسیقایی اش، طی دو سال گذشته به سوددهی نرسیده است. 

عرضه نسخه شرکتی فیس بوک در ماه آینده
فیس بوک در حال تلاش برای ارایه نسخه شرکتی این شبکه اجتماعی به نام Face Book for work تا ماه آینده است.
آی تی ایران- پلات فرم جدید فیس بوک رقیب قدرتمندی مانند Slack یا Yammerدارد که هم اکنون از ابزارهای محبوب شرکت ها به شمار می روند. این پلات فرم نیز تحت وب است و اپلیکیشن های مجزایی برای چت روی آندرویید و iOS دارد و به اکانت فیس بوک کاربران وصل نمی شود. گفته می شود که این پلات فرم فیس بوک در ماه اکتبر عرضه می شود. 

با همسفر به روز شد
سرویس با همسفر با ارتقای نسخه جدید به کمک مسافران می آید.
فناوران- «با همسفر» سامانه ای برای به اشتراک گذاشتن سفرهای بین شهری است که با هدف صرفه جویی در هزینه و زمان برای رانندگان و مسافران شروع به کار کرده است. در Bahamsafar.com اشخاصی که قصد سفر بین شهری با اتومبیل شخصی خود را دارند، با ثبت نام از طریق این سایت یا نرم افزار تلفن همراه هوشمند، آگهی سفری را ایجاد می کند که از طریق آن، زمان، تعداد صندلی های خالی، مبلغ کرایه و سایر مشخصات لازم را ثبت می کند. این آگهی ها به صورت آنلاین در اختیار عموم مردم قرار می گیرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :