آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192002
تاریخ انتشار : 6 مهر 1395 23:7
تعداد بازدید : 1478

از سوی کیش سل پارس

سیم کارت ایرانتل آذر به بازار می آید

اپراتور کیش سل پارس نخستین سیم کارت های اپراتور مجازی موبایل را اواسط آذرماه وارد بازار می کند.

فناوران- هوشنگ مرتضوی، مدیرعامل اپراتور کیش سل پارس با اعلام این خبر گفت: سیم کارت های اپراتور مجازی با کد 09999 وارد بازار می شود. کیش سل پارس، نخستین اپراتور مجازی در کشور است که موفق به دریافت مجوز فعالیت از سازمان تنظیم مقررات شده است.مدیرعامل اپراتور کیش سل پارس گفت: از آنجا که ما نخستین اپراتور مجازی هستیم که از سازمان تنظیم مقررات مجوز گرفته ایم، این سازمان اجازه داد رقم بعدی پیش شماره 0999 را خودمان انتخاب کنیم که ما هم رقم 9 را برگزیدیم.
وی با بیان اینکه سیم کار ت های اپراتور کیش سل پارس در دو نوع اعتباری و دایمی واگذار می شود، گفت: ما قصد داریم این سیم کارت ها را با 2 برند (ایرانتل پارس) و (سامان تل) به بازار عرضه کنیم که سیم کارت های ایرانتل پارس تمامی سرویس ها را شامل می شود؛ اما سیم کارت های سامان تل مختص سرویس های خاص بانکداری موبایلی و M2M خواهد بود.مرتضوی تاکید کرد: از آنجا که یکی از سهامداران این شرکت بانک سامان است، برنامه های ویژه ای را برای فعالیت در حوزه ارایه خدمات اختصاصی بانکی از طریق سیم کارت داریم.
مرتضوی با بیان قرارداد این اپراتور با اپراتور رایتل برای استفاده از شبکه این اپراتور اعلام کرد: اطمینان و کیفیت ارایه سرویس روی این سیم کارت ها تضمین شده است.
وی تعرفه استفاده از این سیم کارت ها را مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات عنوان کرد و گفت: بازار هدف اصلی ما بانکداری الکترونیکی است و امیدواریم به جایی برسیم که با یک سیم کارت تمامی کارهای بانکی و نقل و انتقال پولی انجام شود.
مرتضوی گفت: اصولا مزیت اپراتورهای مجازی این است که هم زمان می توانند از چند اپراتور اصلی سرویس گرفته و بهترین خدمت را به مشترکان ارایه کنند و ما هم به دنبال انعقاد قرارداد با همراه اول و ایرانسل در کنار رایتل هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :