آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 191958
تاریخ انتشار : 6 مهر 1395 1:9
تعداد بازدید : 1134

طرح یکپارچه بیلینگ شرکت مخابرات ایران در تلکام معرفی شد

مدیرعامل شرکت بهینه پردازش سپهر پارس اعلام کرد: مهم ترین دستاورد و راس هرم فعالیت شرکت، در بخش مدیریت و ایجاد سیستم یکپارچه و متمرکز بیلینگ محسوب می شود. رضا مهدیان گفت: امید است با تعامل و رهبری مخابرات ایران در شرایط و فضای نوین این طرح بزرگ ملی محقق شود.

فناوران-  وی افزود: شرکت بهینه پردازش سپهر پارس به عنوان زیرگروه شرکت مخابرات ایران در حوزه فناوری اطلاعات در نمایشگاه تلکام امسال شرکت کرده و با پوشش خدماتش در حوزه سیستم های بیلینگ در بخش تلفن ثابت، دیتا، سرویس ها و زیر سیستم های مربوطه موثر و نوین در حوزه مالی و درآمد تجربه جدیدی در نمایشگاه امسال برای بازدیدکننده ایجاد کرده است.
وی گفت: تجربه ده ساله شرکت بهینه پردازش سپهر در حوزه ICT و موفقیت حاصله در کسب عنوان طراح و مجری سیستم جامع بیلینگ مخابرات ایران، زمینه ساز ارایه سرویس ها و خدمات ارزش افزوده موثر و کاربردی در حوزه مالی و درآمد در دو بخش سازمان و مشترکان شده است. مدیرعامل شرکت بهینه پردازش سپهر پارس اهم دستاوردهای حضور شرکت در تلکام 2016 را معرفی طرح جامع و یکپارچه بیلینگ شرکت مخابرات ایران با پوشش تمامی سرویس ها و خدمات حوزه مالی و درآمد در قالب سرویس های ارزش افزوده در راستای تثبیت و افزایش درآمد دانست.
وی، سیستم مدیریت مالی، فنی و خدمات به مشترکان خاص در بخش دیتا را از دیگر دستاوردهای حضور شرکت در نمایشگاه عنوان کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :