آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 191389
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1395 11:11
تعداد بازدید : 975

امکاناتی متنوع در محصولات شبکه ایسوس

در دنیای شبکه و ارتباطات برای تعیین قیمت یک کالا، کیفیت، قدرت، سازگاری و لوازم جانبی را می توان مد نظر قرار داد. فناوران- ایسوس برای رضایت بیشتر مشتریان و کاربران خود، فاکتورهای بسیاری را در بیشتر محصولات درنظر گرفته است. به طوری که کاربر هنگام خرید یک محصول با پرداخت اصل هزینه سخت افزار، راهکارهای کمکی اختصاصی ایسوس را به صورت ارزش افزوده رایگان در اختیار خواهد داشت. در ادامه به برخی از این راهکارها که به عنوان ارزش افزوده همراه محصول ارایه می شود، خواهیم پرداخت:

ASUS Download Master
در بیشتر مدل های روتر و مودم ایسوس، راهکار Download Master درون سازی شده است تا کاربر بدون نیاز به سیستم، با ارسال لینک دانلود محتوا به مودم/روتر، به طور خودکار فایل را در دستگاه دانلود کرده و در یک ذخیره ساز جانبی آن را نگهداری کند. 
ASUS AiProtection
در دنیای تکنولوژیک امروز، امنیت و حفظ حریم خصوصی در اینترنت و شبکه بسیار مهم است. راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری ایسوس در لایه های مختلف شبکه باعث می شود ویروس های سطح سخت افزاری و به روزرسانی خودکار مدیریت شود و نفوذ ناخواسته به دستگاه های تحت شبکه ایسوس سخت تر شود.
VPN Server
مشکلات شبکه و دسترسی به اینترنت و از این قبیل اتفاقات همواره دغدغه بسیاری از کاربران و سازمان هاست. 
در بعضی از مدل های میان رده و رده بالای ایسوس این ویژگی وجود دارد که به طور خودکار به سرور دلخواه اتصال پیدا کند و دستگاه های موجود در شبکه را از آن تغذیه کند.
ASUS AiRadar
فناوری BeamForming که در دستگاه های مجهز به استاندارد AC مورد استفاده قرار می گیرد، سیگنال ها را به صورت جهت دار ارسال می کند. ایسوس این فناوری را بهینه ساخته و دستگاه های موجود در شبکه AC، شناسایی شده و سیگنال ها به صورت جهت دار دریافت و ارسال خواهند شد.
شبکه مخصوص بازی WTFast
ایسوس با همکاری WTFast در روترهای مخصوص بازی خود یک حساب پریمیوم از شبکه جهانی مخصوص بازی را در بستر میان افزار این روترها نهادینه کرده است.
 WTFast یک راهکار مسیریابی و اتصال مستقیم به گیم سرورهای معتبر در اینترنت است که کاربران باید در ماه هزینه شارژ و استفاده از آن را بپردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :