آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 191373
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1395 10:40
تعداد بازدید : 1197

وزیر ارتباطات در مجمع عمومی شرکت زیرساخت:

متقاضیان هرقدر پهنای باند بخواهند، می دهیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان دیدگاه دولت در زمینه اهمیت کیفیت در ارایه خدمات گفت: در سه سال گذشته همزمان با کاهش هزینه ها در بخش ICT بهای زیادی برای کیفیت قایل شدیم؛ چراکه معتقدیم یکی از حقوق مردم در قبال تعرفه پرداختی دریافت خدمت با کیفیت بسیار خوب است که تحقق یافته است.


وزارت ارتباطات- محمود واعظی انتخاب شرکت زیرساخت به عنوان یکی از سه شرکت برتر در جشنواره شهید رجایی را یکی از نشانه های عملکرد مطلوب آن برشمرد و گفت: در سه سال گذشته تلاش شد با بازطراحی شبکه، شبکه ای که بر مبنای صوت طراحی شده بود را به انتقال دیتا تبدیل کنیم.
وی با بیان اینکه این شرکت در گذشته از نظر ارایه سرویس به متقاضیان دچار مشکل بود ادامه داد: در حال حاضر شرکت زیرساخت توانایی ارایه هر میزان پهنای باند داخل و بین الملل را به متقاضیان دارد که این اتفاق حاصل اجرای مناسب پروژه ها و مدیریت صحیح در این شرکت است. 
وزیر ارتباطات گفت: درحال حاضر با سامانه راه اندازی شده، مصرف کنندگان می توانند به صورت مستقیم ناظر عملکرد ما باشند.
واعظی همچنین با بیان اهمیت ترانزیت گفت: مقدمات این موضوع فراهم شده و امیداوریم اجرا شود.
در ادامه برات قنبری، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی گفت: عملکرد شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یک شرکت حاکمیتی موجب رشد ICT کشور می شود.قنبری با بیان برنامه ششم توسعه خواستار برنامه ریزی پنج سال آتی این شرکت بر مبنای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد و قیمت تمام شده خدمات، شد.
آذری جهرمی، مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت نیز با ارایه گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته در این شرکت گفت: برخلاف گذشته که بخش اعظم درآمد ما از طریق صوت بود، درحال حاضر از طریق دیتا شده است.
وی گفت: با توجه به افزایش حجم بازار این شرکت باید نسبت به توسعه زیرساخت ها اقدام کند و در این راستا تهیه طرح جامع جدید در دست بررسی قرار دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :