آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19083
تاریخ انتشار : 19 آذر 1391 9:29
تعداد بازدید : 1117

نرم افزار موبایلی ویژه الکامپ ارایه شد

رییس هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه اعلام کرد که نرم افزار اطلاع رسانی نمایشگاه الکامپ ویژه گوشی های مبتنی بر آندرویید طراحی و تولید شده است.

فناوران- سعید رسول‌اف درباره نرم‌افزار اطلاع‌رسانی نمایشگاه الکامپ گفت: این نرم‌افزار به سفارش مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و با حمایت انجمن تولیدکنندگان نرم‌افزار تلفن همراه ایران طراحی و تولید شده است.
وی افزود: نرم‌افزار اطلاع‌رسانی نمایشگاه الکامپ مبتنی بر نسخه 2/2 و بالاتر سیستم عامل آندرویید است و به دلیل بین‌المللی بودن نمایشگاه به دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.
رسول‌اف گفت: نرم‌افزار اطلاع‌رسانی نمایشگاه الکامپ خدماتی همچون نقشه نمایشگاه، فهرست شرکت کنندگان، جست‌وجوی پیشرفته، به‌روزرسانی اطلاعات شرکت‌ها، تاریخچه‌ای از نمایشگاه الکامپ و نیز اطلاعاتی درباره این نرم‌افزار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
عضو مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات همچنین اعلام کرد: بخش نقشه نمایشگاه به کاربران امکان می‌دهد که به فضای کلی نمایشگاه و نیز سالن‌ها دسترسی داشته باشند و با کلیک روی هر شرکت اطلاعات آن را به تفکیک جزییات مشاهده کنند.
وی گفت: همان‌طور که در بسیاری از نمایشگاه همچون جیتکس چنین نرم‌افزاری هر ساله امکانات ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، سال‌هاست که خلا چنین نرم‌افزاری برای کاربران ایرانی هم احساس می‌شد، بنابراین اقدام به ساخت این برنامه کردیم.
وی گفت: این نرم‌افزار توسط شرکت ایده‌پرداز ژوبین طراحی و تولیدشده و در بخش شرکت کنندگان نیز اطلاعات شرکت‌ها بر اساس نام، سالن، غرفه، آدرس، ایمیل، وب‌سایت، تلفن، فکس و شماره موبایل نماینده آن شرکت ارایه شده که کاربران می‌توانند با کلیک روی آدرس وب‌سایت و تلفن آنها به طور مستقیم وارد سایت آنها شده و یا ارتباط تلفنی با مدیرعامل آن شرکت داشته باشند.
گفتنی است کاربران می‌توانند این نرم‌افزار رایگان را از طریق وب‌سایت رسمی نمایشگاه الکامپ به نشانی
 www.elecomp18.com و همچنین کیوسک‌های اطلاع‌رسانی مستقر در محیط نمایشگاه دریافت و روی گوشی خود نصب کنند.رسول‌اف درباره انجمن تولیدکنندگان نرم‌افزار تلفن‌ همراه گفت: این انجمن نهادی صنفی و متشکل از تولیدکنندگان نرم‌افزار تلفن همراه در کشور است که در شهریور ماه سال‌جاری در اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي ايران به ثبت رسیده است.
وی هدف اصلی این انجمن را ساماندهی فعالیت‌های تولیدی مرتبط با نرم‌افزارهای تلفن همراه اعلام کرد و گفت: ایجاد وحدت رويه و انسجام میان فعالان عرصه مذكور، افزايش سطح قدرت چانه‌زني اين صنف در بازارهاي بين‌المللي و نيز سازمان‌ها و نهادهاي دولتی و داخلي، ارتقای سطح كيفي محصولات، مديريت مدني و صنفي در بخش قيمت‌گذاری خدمات و حفظ توازن و نظم بازار از دیگر اهداف اعضای انجمن بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :