آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190568
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1395 10:19
تعداد بازدید : 1070

برای علاقه‌مندان تلفن همراه، دوربین‎های عکاسی، فیلمبرداری و مدار بسته

نمایشگاه ایران کمکس در تهران برپا شد

سیزدهمین نمایشگاه برترین‎های تلفن همراه، دوربین های عکاسی ، فیلمبرداری و مدار بسته (Camex 2016) از شنبه گذشته در تهران آغاز به کار کرده و تا جمعه برپا خواهد بود.

فناوران–  شرکت‎های اصلی و معتبر برای حضور در نمایشگاه camex از صافی اتحادیه صنف فروشندگان دستگاه‎های صوتی و تصویری، تلفن همراه و لوازم جانبی عبور کرده و همه غرفه‎ها دارای شناسنامه، جواز و پروانه کار هستند و مردم با خیالی آسوده می‎توانند از بخش‎های مختلف آن بازدید و کالاهای موجود را از لحاظ کیفیت، امکانات، ویژگی‎ها و قیمت مقایسه کنند.غرفه داران این نمایشگاه با ارایه قابلیت‎های انواع گوشی‎های تلفن همراه، دوربین‎های عکاسی، فیلمبرداری و مداربسته که عمدتاً با تخفیف‎های نمایشگاهی عرضه می‎شود، مشاوره و آموزش‎های اولیه را نیز به شکل رایگان برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته‎اند.طبق آمار رسمی ۸۰ درصد کاربران ایرانی از قابلیت‎های پیشرفته تلفن همراه شان آگاهی کامل ندارند و اغلب کاربران تنها از ۱۰درصد قابلیت‎های آن استفاده می‎کنند.
سیزدهمین نمایشگاه برترین های تلفن همراه ، دوربین های عکاسی ، فیلمبرداری و مدار بسته در سالن نمایشگاهی بازار موبایل ایران (شماره ۲) از روز شنبه سیزدهم شهریور آغاز به کار کرد و تا جمعه ۱۹ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه همه روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب میزبان علاقه مندان خواهد بود.
 الزام واحدهای صنفی فروشنده تلفن همراه به دریافت کد رهگیری
رییس اتحادیه لوازم صوت و تصویر و گوشی تلفن همراه از الزام واحدهای صنفی به دریافت کد رهگیری و برگه فروش و برگ سبز گمرکی خبر داد.
ابراهیم درستی در حاشیه نمایشگاه گفت: هم اکنون طرح کدگذاری تلفن‎های همراه در دست مصرف کنندگان و واحدهای صنفی در حال اجراست و مردم درخصوص گوشی‎های خریداری شده خود مشکلی نخواهند داشت.وی با توصیه به واحدهای صنفی برای خریدهای جدید گوشی تلفن همراه از مسیرهای قانونی به مصرف ۱۵ میلیونی گوشی تلفن همراه به صورت سالانه در کشور  پرداخت و ادامه داد: ۲۵ تا ۳۰ درصد از این گوشی‎ها به صورت قاچاق وارد کشور شده است. با تامین نیاز بازار از مبادی رسمی همه واحدهای صنفی نیز کالای مورد نیاز خود را از مراکز قانونی تهیه خواهند کرد.
وی با بیان اینکه هیچ یک از واحدهای صنفی در صورت تامین نیاز بازار علاقه‎ای به فروش کالای قاچاق ندارند، افزود: این نوع گوشی‎های تلفن همراه فقط در واحدهای بدون پروانه فروخته می‎شود که ما در حال رصد و ساماندهی این واحدها هستیم.
 غرفه‎داران راضی و غرفه‎داران ناراضی
در این بین برخی از غرفه‎داران از نظم، تبلیغات و نوع اجرای ستاد برگزاری راضی بودند و پیش بینی می‎کردند در روزهای پیش رو بهتر هم خواهد شد.اما غرفه‎هایی هم بودند که صاحبان آنها از فرط بیکاری سر در گوشی موبایل خود برده، به کار با آن مشغول بودند و از خلوتی نمایشگاه و تبلیغات دیرهنگام گله داشتند اما آنها چشم انتظار آخر هفته و حضور پررنگ مصرف کننده‎ها بودند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :