آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190499
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1395 10:25
تعداد بازدید : 754

بیانیه سامسونگ درباره تعویض گلکسی نوت۷ در ایران

دفتر سامسونگ در ایران طی بیانیه ای رسمی از مشتریانی که گلکسی نوت۷ را تهیه کرده اند، درخواست کرد با کارشناسان پشتیبانی این شرکت تماس بگیرند تا امکان تعویض یا مرجوع کردن این گوشی ها برای شان فراهم شود.

فناوران- به دنبال انتشار گزارش هایی درخصوص بروز مشکل در استفاده از گلکسی نوت۷، شرکت سامسونگ اعلام کرد عرضه جهانی این محصول را به تعویق انداخته تا مطمئن شود دستگاه هایی که به دست مشتریان می رسند، عاری از هرگونه عیب و نقص هستند. هرچند این محصول هنوز به طور رسمی در ایران عرضه نشده است، اما دفتر سامسونگ در ایران طی بیانیه ای که روز ۱۵ شهریور ماه منتشر شد، از مشتریان خواست در صورتی که این گوشی را در اختیار دارند، با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل کنند.
در بیانیه ای که پیش از این شرکت سامسونگ روز ۱۱ شهریور ماه منتشر کرده، عنوان شده بود که در کل دنیا ۳۵ عدد از گوشی های گلکسی نوت۷ با مشکلاتی مواجه شده اند و تیم مهندسان سازنده گلکسی نوت۷ به سرعت برای حل این مشکل اقدام کرده اند. بررسی ها نشان می دهد تعداد کمی از گوشی ها مشکلاتی در سلول باتری های شان وجود داشته است. سامسونگ به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان و احترامی که برای مشتریان خود قائل است، عرضه گلکسی نوت۷ در دنیا را به تعویق انداخته تا تیم مهندسی این شرکت، دوباره گلکسی نوت۷ را آزمایش کرده و از سلامت گوشی ها اطمینان حاصل کند.
اگرچه عرضه گلکسی نوت۷ در ایران هنوز به صورت رسمی آغاز نشده است، اما از آنجا که امکان دارد تعداد اندکی از این نوع گوشی زودتر از موعد در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته باشد، سامسونگ در ایران تصمیم گرفته است به صورت داوطلبانه امکان بهره مندی از اقدامات حمایتی خود را در اختیار مشتریان قرار دهد.
به همین منظور سامسونگ ایران از صاحبان گلکسی نوت۷ تقاضا کرده است حداکثر تا پایان روز ۲۹ شهریورماه جاری با مرکز مشتریان سامسونگ به شماره 42132-021 تماس بگیرند. صاحبان گلکسی نوت۷ می توانند گوشی های خود را تعویض یا مرجوع کنند.
در بیانیه سامسونگ آمده است به زودی اطلاعات مربوط به زمان فروش رسمی گلکسی نوت۷ از طریق وب سایت SAMSUNG.com و روابط عمومی این شرکت اعلام می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :