آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190457
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1395 11:48
تعداد بازدید : 628

بدون تیتر

ایسنا- معادن و اصناف ازجمله واحدهای تولیدی بودند که تا پیش از این به رغم وعده متصدیان از تسهیلات مربوط به قانون رفع موانع تولید سهمی نداشتند، ولی حالا دبیر کارگروه ویژه اقتصاد مقاومتی بخش خصوصی از تخصیص این تسهیلات به بخش معدن خبر داد.

 ایسنا- رییس بخش زلزله شناسی مهندسی و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با بیان اینکه ۹۹ درصد ساختمان های شناسایی شده در حریم گسل زلزله مسکونی هستند، گفت: تکلیف ساخت و ساز در حریم ۸۰ کیلومتر مربع پیرامون گسل اصلی زلزله پس از تدوین ضوابط در کمیته ۲۸۰۰ تعیین می شود.
 ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان سال 1396 در هر 10 کیلومتر از محورهای شریانی کشور یک دوربین ثبت تخلف سرعت نصب می شود که می تواند میانگین سرعت رانندگان را در راه های کشور نشان دهد.
 ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با وجود کسب 750 میلیارد دلار درآمد در هشت سال فعالیت دولت های نهم و دهم ، حاشیه نشینی به جا مانده و فقر مهار نشده است.
 فارس- تولید انبوه رنو ساندرو شاسی بلند در حالی قرار است روز سه شنبه هفته جاری آغاز شود که به گفته معاون رییس سازمان استاندارد، این خودرو فاقد مجوزهای سازمان استاندارد است و تاکنون تاییدیه ای برای تولید آن صادر نشده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :