آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190417
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1395 10:53
تعداد بازدید : 808

مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک اعلام کرد:

ارایه تسهیلات کم بهره برای حضور شرکت ها در جیتکس 2016

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) از شرکت های حوزه صنایع الکترونیک جهت حضور در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس 2016 حمایت می کند.


فناوران- علی وحدت، مدیرعامل صحا گفت: در راستای سیاست های تشویقی صحا ویژه حضور در نمایشگاه های معتبر خارجی و ضرورت حضور حداکثری شرکت های ایرانی در نمایشگاه ها و جشنواره های معتبر خارجی، صندوق حمایت از صنایع الکترونیک با هدف توسعه بازار و فراهم سازی زمینه های صادرات محصولات ایرانی از حضور شرکت ها در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس 2016 حمایت می کند.
به گفته وی، پاویون فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس 2016 به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار برپا خواهد شد.
وحدت افزود: طبق توافقات به عمل آمده با اتاق بازرگانی ایران شرکت های حوزه الکترونیک می توانند جهت حضور در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در این نمایشگاه از تسهیلات ارزان قیمت صحا با نرخ زیر 10 درصد بهره مند شوند.
مدیرعامل صحا در خصوص اهمیت حضور در نمایشگاه های خارجی در جهت صادرات محصولات گفت: پیش از این هم هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک به منظور تشویق و ترغیب صادرات صنایع الکترونیک، مقرر کرده بود که به مشتریان طرف قرارداد صندوق که دارای تسهیلات جاری هستند، چنانچه تا زمان تسویه قرارداد در نمایشگاه های معتبر خارجی شرکت کنند، به ازای هر بار شرکت به اندازه یک درصد و حداکثر تا سقف 3 درصد در کارمزد تسهیلات اعطایی تخفیف داده 
شود.
بر اساس این گزارش، نمایشگاه جیتکس 2016 به عنوان یکی از بزرگ ترین جشنواره های کامپیوتر و ICT در خاورمیانه طی روزهای 25 تا 29 مهرماه امسال در دبی برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :