آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190408
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1395 10:48
تعداد بازدید : 631

داستان مسیح (ع) بر پرده واقعیت مجازی

بازی های افتضاح، کارگردانی مبتدیانه و اقتباس داستانی ضعیف و محافظه کارانه. اینها نقدی است که می شود در مورد فیلم جدید 90 دقیقه ای از زندگی عیسی مسیح (ع) گفت که در ونیز ساخته شده و به شدت هم تحت تاثیر «مصایب مسیح» ساخته مل گیبسون است. حتی تهیه کننده و مشاور مذهبی فیلم تازه هم با نسخه گیبسون یکی است. اما همین فیلم به نظر بی ارزش، از منظر فناوری یک رویداد محسوب می شود.

فناوران- فیلم Jesus VR: The Story of Christ اولین فیلم سینمایی 360 درجه واقعیت مجازی کامل است که با کیفیت 4k ساخته شده و مخاطبان باید آن را با هدست های واقعیت مجازی تماشا کنند و خود در محیط داستان قرار بگیرند و با مسیح بر فراز تپه جلجتا بروند و شاهد مصلوب شدن عیسی (ع) باشند.
البته در این فیلم موقعیت دوربین و تماشا کننده ثابت است و شما نمی توانید به افراد نزدیک یا دور شوید. اما می توانید به طور کامل، محیطی را که ماجرا در آن می گذرد، مشاهده کنید و حتی زمین و آسمان یا پاهای مردم را ببینید.این فیلم قرار است برای تعطیلات کریسمس امسال عرضه عمومی شود و به گفته تهیه کننده اش، روی اکثر پلاتفورم های موبایل و واقعیت مجازی شامل گوگل کاردبورد، سامسونگ گیر، اوکلوس ریفت، پلی استیشن وی آر و اچ تی سی وایو قابل اجراست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :