آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19039
تاریخ انتشار : 18 آذر 1391 1:11
تعداد بازدید : 1609

با نام تجاری HighBPMS

آریانیک نرم افزار مديريت فرآيندهاي كسب وكارش را در الکامپ رونمایی می کند

شركت آريانيك در نمايشگاه الكامپ هجدهم، نرم افزار مديريت فرآيندهاي كسب وكار خود را با نام تجاري HighBPMS رونمایي مي كند.

فناوران- آریانیک اعلام کرده است که نرم‌افزار  HighBPMS راهكار بهينه براي طراحي و پياده‌سازي فرآيندهاي كاري سازمان‌هاست كه معماري ساختارگرا و انعطاف‌پذيري بالاي آن، كارآمدي بيشتري را به نسبت ساير سيستم‌ها ايجاد مي‌کند. مزيت ديگر اين سيستم برخورداري از چرخه طراحي، اجرا، پايش و بهبود در فرآيندهاي مختلف است كه اجراي مستمر آن باعث حصول اطمينان از بهينه اجرا شدن فرآيندها با حداكثر كارایي در هر زمان خواهد شد.
بر اساس این گزارش، با در نظر گرفتن اينكه هر كار و خدمتي در سازمان‌ها و شركت‌ها، طي يك‌سري مراحل تعريف شده استاندارد شكل مي‌گيرد و عملا يك كار، به معني اجراي يك يا چند فرآيند است، مي‌توان گفت نرم‌افزار مديريت فرآيندهاي كسب‌وكار مهم‌ترين ابزار براي مديريت و ارتقاي كار الكترونيك است.
شركت آريانيك همچنین اعلام کرده است که همچون ساير نرم‌افزارهاي خود، در خصوص ثبت اين نرم‌افزار نيز در شوراي عالي انفور ماتيك اقدام کرده و آماده برگزاري جلسات دمو و پاسخگويي درباره اين محصول  و فروش و پياده سازي آن
 است.
نرم‌افزار مديريت فرآيند HighBPMS در دو پكيج، يكي به همراه پورتال پايه و ديگري به همراه پورتال كامل Highportal آريانيك، آماده ارایه شده است.
آرامه پژوم مدیرعامل شركت آريانيك در این رابطه گفت: این شرکت با پيروي از سياست‌هاي بازاريابي خود که طي آن، نوآوري از مهم‌ترين عوامل موفقيت محصول در كنار توجه به نيازهاي روز بازار قرار مي‌گيرد، در اين مورد نيز از نخستين توليدكنندگان BPMS در ايران است.
 وی افزود: آريانيك اميدوار است به پاس اهميت و الويت دادن به نيازهاي امنيتي و عملياتي سازمان‌ها حتي پيش از اعلام آنها و تلاش شبانه‌روزي كارشناسانش براي رضايت مشتري، انتخاب نخست مشتريان خود باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :