آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19036
تاریخ انتشار : 18 آذر 1391 1:4
تعداد بازدید : 1318

مدیرعامل اپراتور سوم:

مشکل پخش تبلیغات رایتل در صداوسیما حل شد

یکی از مشکلاتی که در هفته های گذشته از آن به عنوان بزرگ ترین مشکل پیش روی رایتل نام برده می شد، ممانعت صداوسیما از پخش تبلیغات اپراتور سوم بود. این در حالی است که مدیرعامل اپراتور سوم از حل مقطعی این مشکل با پخش نشدن تبلیغات سرویس تماس تصویری این اپراتور خبر داد.

 

فناوران– حمید فرنگ با بیان این مطلب گفت:‌ از هفته گذشته پخش تبلیغات فروش سیم‌کارت‌های اپراتور سوم پس از یک ماه نیم تاخیر در صداوسیما مجددا از سر گرفته شد تا این اپراتور نیز همانند دو اپراتور دیگر کشور امکان جذب مشترک را از طریق به دست آورد.وی افزود: براساس توافق انجام شده با مدیران  سازمان صدا و سیما دور جدید تبلیغ این اپراتور سوم تنها بر پایه ارایه اینترنت پرسرعت بر روی سیم‌کارت متمرکز شده بود و فعلا سرویس تماس تصویری که جذاب‌ترین سرویس نسل سوم تلفن همراه محسوب می‌شود، تبلیغ نمی‌شود.
وی گفت: این موضوع توسط نهادهای قانونی در حال بررسی است و به محض حل شدن این مشکل رایتل روش تبلیغاتی خود را تغییر خواهد داد.
گفتنی است، در ابتدای راه‌اندازی رایتل، تبلیغات این اپراتور از تلویزیون پخش می‌شد و مطرح شدن طرحی که در آن انحصار پخش برودکست صوت و تصویر در اختیار سازمان صداوسیما قرار می‌داد، مسیر رایتل را تغییر داد.
 سرویس نمای پیشواز به زودی ارایه می‌شود
مدیر ارشد بازاریابی اپراتور سوم تلفن همراه نیز در گفت‌وگو با ایسنا گفت: هم‌اکنون رایتل 47 شهر را تحت پوشش شبکه خود قرار داده است و در حال حاضر در 15 شهر عرضه تجاری سیم‌کارت را آغاز کرده است.محمد فرجود با اشاره به اینکه رایتل برای نخستین بار در کشور اینترنت پرسرعت 3G با قابلیت اتصال در حال حرکت را بر روی سیم‌کارت‌های خود ارایه می‌کند، گفت: در حال حاضر اینترنت سیم‌کارت‌های اعتباری و دایمی رایتل با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه به مشترکان عادی و تا سرعت یک مگابایت بر ثانیه به مشتریان مجاز به دریافت سرعت‌های بالاتر ارایه می‌شود. همچنین برای برخی مشتریان با کاربردهای ویژه اینترنت پرسرعت تا سرعت‌های دو مگابایت بر ثانیه نیز ارایه شده است.فرجود با اشاره به خدمات تصویری این اپراتور گفت: رایتل به دلیل در اختیار داشتن خدمات تصویری نیز می‌تواند خدمات ارزش افزوده تصویری را به گونه‌ای ارایه دهد که برای مثال در کنار پخش آهنگ پیشواز، سرویس نمای پیشواز هم دریافت شود و این مشترکان می‌توانند به جای موسیقی درخواست پخش ویدیو داشته باشند که این سرویس جزو سرویس‌های آتی رایتل است.
 ارایه سرویس‌های ارزش افزوده با محتوای جدید
او در توضیح سرویس‌های ارزش افزوده‌ ارایه شده از سوی این اپراتور گفت: سرویس‌های ارایه شده تاکنون عمدتا بر مبنای پیام کوتاه بوده و آنچه رایتل ارایه می‌کند متفاوت‌تر از قبل است که در این باره می‌توان به انواع محتوای چند رسانه‌‌ای یا مولتی مدیا اشاره کرد که از طریق پورتال‌های چندرسانه‌‌ای رایتل ارایه می‌شوند که علاوه بر قابلیت پخش زنده و دانلود انواع محتوای صوتی و تصویری با حجم بالا، امکان دریافت برنامه‌های تلویزیونی به صورت زنده را نیز دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :