آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190243
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1395 10:52
تعداد بازدید : 728

درخواست‌ها برای حضور دو برابر ظرفیت است

استقبال از پیش ثبت نام الکامپ بیست و دوم

فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات دو برابر ظرفیت فضای اختصاص یافته به نمایشگاه الکامپ بیست و دوم را در مرحله پیش ثبت نام درخواست کردند، 470 شرکت بیش از 40 هزار متر پیش ثبت نام کردند.

فناوران- باقر بحری، نایب رییس سازمان نظام نظام صنفی رایانه ای استان تهران و سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و دوم با اعلام این خبر گفت: در مرحله پیش ثبت نام بیش از 470 شرکت، تقاضای بیش از 40 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی را به ثبت رساندند. این در شرایطی است که هنوز ثبت نام بخش های دولتی و سالن دولت الکترونیکی آغاز نشده و همچنان تقاضای بازگشایی دوباره سایت از سوی شرکت هایی که در مهلت مقرر از پیش ثبت نام جا ماندند نیز وجود 
دارد.
سخنگوی کمیته اجرایی الکامپ با اعلام اینکه تاکنون نزدیک به دو برابر فضای نمایشگاهی که به الکامپ اختصاص داده شده، پیش ثبت نام داشته ایم، گفت: 20 هزار متر به نمایشگاه الکامپ سال جاری فضای نمایشگاهی اختصاص داده شده است که نسبت به متراژ ایده آل فضای بسیار محدودی داریم. 
بحری مشارکت و حضور حداکثری فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه الکامپ سال جاری را یکی از اهداف اصلی سازمان دانست و افزود: شرکت ها برای حضور در نمایشگاه الکامپ یک سال برنامه ریزی می کنند و با صرف هزینه های بسیار زیاد به این نمایشگاه می آیند؛ بنابراین باید برای شان فرصتی فراهم شود تا بتوانند بیشترین بهره را از آن ببرند. 
این عضو شورای مرکزی سازمان با بیان اینکه امید و رونق به صنعت فاوای کشور بازگشته، گفت: در مرحله پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ شاهد استقبال چشمگیری در تعداد شرکت ها و متراژ درخواستی هستیم. این استقبال قابل پیش بینی بود و شاهدی بر موفقیت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در برگزاری الکامپ سال گذشته است. در تلاش هستیم نمایشگاه الکامپ بیست و دوم را نیز متفاوت و باشکوه برگزار 
کنیم.
بیست و دومین نمایشگاه الکامپ 25 تا 28 آذر ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار خواهد شد. با توجه به میزان استقبال فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می توان انتظار برگزاری نمایشگاهی پررونق، باشکوه و شایسته صنف را داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :