آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189973
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1395 1:42
تعداد بازدید : 630

راه اندازی مرکز آموزش نصر تهران

مرکز آموزش سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با هدف توانمندسازی اعضا و مدیران فناوری اطلاعات در زمینه مهارت های مدیریتی و ارایه خدمات و مشاوره آموزشی به صنف راه اندازی شد.


فناوران- نصر تهران اعلام کرد نظر به اهمیت موضوع توانمندسازی و آشنایی مدیران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با دوره‎های نوین مدیریت، دبیرخانه این سازمان مرکز آموزش سازمان را راه اندازی کرده است.
در نخستین قدم از برگزاری این دوره ها، سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران پس از تحلیل ارزیابی طرح های درخواستی صنف در موضوع وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیازمندی های این متقاضیان را در زمینه راهکارها و دوره های مختلف مدیریتی به ویژه در حوزه شناخت بازار و بازاریابی، مدل های کسب و کار و مدیریت ملی شناسایی کرده است.
این در حالی است که سازمان فناوری اطلاعات ایران طی ارایه درخواستی به این سازمان، موضوع لزوم آگاهی بخشی به صنف درخصوص راهکارهای بهره گیری از وام وجوه اداره شده و پیش نیازهای آن را عنوان کرده است.
بر این اساس و همچنین نیازسنجی و تحلیل طرح های مختلف تقاضای اعضای سازمان به منظور افزایش توانمندی جهت تکمیل کیفی طرح ها جهت بهره گیری از وام وجوه اداره شده، مرکز آموزش  سازمان برای آغاز فعالیت های خود و با همکاری مدرسه عالی کسب و کار ماهان،  دوره های مدیریتی با عناوین  مدل های کسب و کار، مدیریت مالی، تحقیقات بازارایابی، برنامه بازاریابی و استراتژی های بازاریابی را با تخفیف ویژه 15درصد جهت اعضای سازمان برگزار می کند. 
بر اساس این گزارش پس از پایان این دوره ها، گواهی مشترک سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و مدرسه عالی کسب و کار ماهان ارایه خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و اطلاع از زمان برگزاری این دوره ها به سایت سازمان مراجعه کنند. متقاضیان ثبت نام در این دوره ها تنها تا پایان روز یکشنبه 21 شهریورماه جاری فرصت دارند فرم مربوط به ثبت نام را تکمیل کنند. 
آغاز دوره ها از ابتدای مهرماه جاری خواهد بود و تاریخ دقیق آن اعلام خواهد شد. ساعات کلاس های صبح از 8 الی 12 و بعدازظهر ها از 13 الی17 خواهد بود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :