آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189446
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395 10:50
تعداد بازدید : 774

مدیرعامل رایتل مدعی شد:

بیشترین مهاجرت به سمت رایتل بوده است

مجید صدری، مدیر عامل رایتل دیروز در مراسم آغاز رسمی طرح ترابردپذیری مدعی شد: بیشترین مهاجرت از همراه اول و ایرانسل به سمت رایتل بوده است.

فناوران- وی گفت: ترابرد پذیری برای اپراتور کوچک تر یک فرصت است و رایتل 20 درصد سهم بازار دیتای کشور را در اختیار دارد و پس از اجرای ترابرد پذیری برای حفظ و افزایش این سهم تلاش می کند.
وی گفت: پیش از این طرح رومینگ ملی به رایتل بسیار کمک کرد، البته توسعه شبکه رایتل نیز در دستور کار قرار داشت. در اجرای طرح ترابرد پذیری با مشکلاتی که برای شرکت چینی ZTE پیش آمد، تجهیزاتی که از این شرکت خریداری شده بود با توان داخلی نصب و راه اندازی شد.
صدری گفت: پس از اجرای ترابرد پذیری مشترکان می توانند متناسب با نیازشان اپراتور را انتحاب کنند و دیگر هیچ اپراتوری حاشیه امن نخواهد داشت.
مدیرعامل رایتل افزود: اگرچه گفته بودند در این باره صحبتی نکنیم اما اعلام می کنم در دوره آزمایشی اجرای این طرح بیشترین درخواست مهاجرت به سمت اپراتور رایتل بوده است.
وحید صدوقی، مدیرعامل همراه اول نیز با بیان اینکه این اپراتور به 94 میلیون مشترک همراه اول و تلفن ثابت سرویس می دهد، گفت: علاوه براین روزانه حدود یک میلیون از مشترکان دیگر اپراتور نیز از سرویس همراه اول استفاده می کنند.
وی با بیان اینکه همراه اول 20 هزار سایت نسل سوم در سراسر کشور نصب کرده، گفت: مشترکان موبایل با نرم افزار Open Signal کیفیت سرویس اینترنت اپراتورها را مقایسه کنند.
وی با بیان برنامه های این اپراتور برای جذب مشترک در طرح ترابردپذیری گفت: طرح همراهی میلیاردی، باشگاه فیروزه ای، فروش قسطی گوشی، افزایش اعتبار مبلغ ودیعه، فروش گوشی با سیمکارت، ارایه تمامی خدمات حضوری در اپلیکیشن همراه من، گسترده ترین شبکه پرسرعت نسل 3 و بیشترین پوشش شبکه در کشور ازجمله طرح های ویژه همراه اول نسبت به 2 اپراتور دیگر است.وی گفت: این اپراتور در 2 سال گذشته رتبه اول بین اپراتورهای کشور را کسب کرده و امسال که به مدت 3 ماه اعلام نتیجه ارزیابی اپراتورها توسط وزارت ارتباطات به تعویق افتاده، برای اعلام نتیجه لحظه شماری می کنیم.وی ادامه داد: همچنان که در رومینگ ملی همراه اول پذیرای بیشترین تعداد مشترکان اپراتورهای کشور است، در طرح ترابردپذیری همراه مشترکان سایر اپراتورها نیز باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :