آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189445
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395 10:49
تعداد بازدید : 831

با آغاز دومین همایش «فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند» از امروز

شهرهای ایران برای هوشمند شدن گردهم می آیند

دومین همایش «زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند» امروز دوشنبه اول شهریورماه با حضور جمعی از شهرداران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونان وزرا، استانداری ها و همچنین جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی برگزار می شود.

فناوران- همایش زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند قرار است اول و دوم شهریورماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد با موضوع توسعه خدمات و محورهای بررسی راهکارهای ایجاد و توسعه شهر هوشمند، ارایه فرصت های سرمایه گذاری برای هوشمندسازی شهرهای ایران و طرح مطالبات حقوقی و اجرایی آماده سازی زیرساخت های شهر هوشمند برگزار شود.
در این رویداد دو روزه علاوه بر بیان چالش ها، راهکارها و آخرین دستاوردهای فنی حوزه شهر هوشمند در قالب ارایه مقاله، کارگاه و پنل، هوشمندترین شهرهای ایران نیز با همکاری وزارت کشور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نخبگان و کارشناسان در چهار سطح شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت، دسته دوم شامل شهرهای بین 500 هزار تا یک میلیون جمعیت، دسته سوم شهر های بین 200 هزار تا 500 هزار جمعیت و دسته آخر هم شامل کوچک ترین شهرهای ما با جمعیت زیر 200 هزار نفر معرفی می شود.
علاوه بر این قرار است مسابقه ایده های نو در شهر هوشمند با عنوان «شهرآورد هوشمند» به عنوان یکی از رویدادهای جانبی این همایش برگزار شود و طی آن، جوانان خوش ذوق و دارای ایده فرصت خواهند داشت برای طرح های شان در حوزه شهر هوشمند سرمایه گذار بیابند.
همچنین در نمایشگاه جانبی این رویداد، با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا، به استارت آپ های فعال در حوزه خدمات شهری، غرفه رایگان اختصاص یافته است.
برای اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می توانید به سایت همایش به نشانی iransmartcity.ir مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :