آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18941
تاریخ انتشار : 14 آذر 1391 10:13
تعداد بازدید : 1847

سعید ملک پور توبه کرد

اعدام گرداننده سایت آویزون متوقف شد

وکیل سعید ملک پور، گرداننده سایت های مستهجن از توقف حکم اعدام موکلش خبر داد.

خبرگزاری مهر- محمود علیزاده طباطبایی گفت: موکلم با حکم دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده بود که حکم او در دیوان عالی کشور هم تایید شد. پس از تایید حکم، موکلم از کارهای خود توبه کرد.
وی افزود: با این توبه حکم اعدام متوقف شده و امیدواریم موکلم با یک درجه تخفیف روبه‌رو شود.
بر اساس محتویات پرونده، در آخرین روزهای سال 87 سپاه پاسداران و دستگاه قضایی از انهدام سایت‌های غیراخلاقی فارسی زبان و دستگیری عوامل اصلی این سایت‌ها خبر دادند.
یکی از این مجرمان، شخصی به نام “سعید ملک‌پور” با نام مستعار “سیاوش حسین‌خانی” گرداننده یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های پورنو به نام “آویزون” و حامی چندین سایت مستهجن معروف دیگر بود. که در خارج از کشور زندگی می‌کرد و در مهرماه 1387 بازداشت شد.
سعید ملک‌پور پس از طی مراحل قانونی در شعبه 28 دادگاه انقلاب اسلامی به اتهام اهانت به مقدسات و اصول و ارزش‌های دینی، توهین و فحاشی به معصومین(ع) و اعتقادات اسلامی، گردآوری و انتشار محتوای ضداخلاقی و ضددینی خارجی، گردآوری، تولید و انتشار محتوای ضداخلاقی و ضددینی ایرانی (به زبان فارسی)، آموزش مسایل غیراخلاقی و غیررسمی، تولید و انتشار محتوای روابط نامتعارف جنسی مانند روابط جنسی با محارم، ضربدری، همجنس‌گرایی، فتیشیسم و غیره، تحریک جوانان در مسایل جنسی و عضوگیری از آنان برای ایجاد گروه‌های اینترنتی، تهیه و انتشار تصاویر تجاوز به عنف و زورگیری از دختران و بانوان ایرانی و انتشار تصاویر برهنه دختران و بانوان ایرانی از طریق دوربین مخفی و هک وب‌کم از سوی قاضی مقیسه محاکمه و به اعدام محکوم شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :