آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189271
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395 11:21
تعداد بازدید : 565

در سمیناری با حضور فعالان صنفی

استانداردهای صندوق‎های مکانیزه فروش بررسی شد

سمینار آشنایی با مستندات و الزامات نرم‎افزاری، سخت افزاری و تجهیزات جانبی صندوق‎های مکانیزه فروش با حضور صائبه سلوکی سرپرست دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‎ای، مدیرکل حراست سازمان و اصغر رضانژاد نماینده سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور در جلسات سازمان امور مالیاتی و اعضای کارگروه صندوق‏های مکانیزه فروش سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران به همراه بیش از 80 شرکت و فعال این حوزه از سراسر کشور برگزار شد.

فناوران- در ابتدای این سمینار نیم روزه رضانژاد نماینده سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور، روند قانون‎گذاری و تاریخچه تصویب قوانین در خصوص تجهیز واحدهای صنفی به صندوق‎های مکانیزه فروش را شرح داد. سپس شرکت کنندگان و حاضران در نشست به طرح موضوعات و دغدغه‎های خود پرداخته و ابهامات موجود در این  حوزه را با یکدیگر در میان گذاشتند. پس از آن رضانژاد اقدامات سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور در خصوص حمایت از فعالان صندوق‎های مکانیزه فروش ارایه کرد و  شرکت کنندگان را با آخرین استانداردها و مستندات این حوزه آشنا ساخت. در پایان نیز اعضای کارگروه صندوق‎های مکانیزه فروش ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته توسط کارگروه، تنها راه برون رفت از مسایل و رفع مشکلات موجود را در مشارکت صنفی دانسته و فعالان این حوزه را به همکاری در کارگروه 
تشویق کردند.
بر اساس این گزارش سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور با هدف ایجاد فرصت برابر برای تمامی فعالان حوزه صندوق‎های مکانیزه فروش سمینار آشنایی با آخرین استانداردهای این حوزه را در محل دبیرخانه سازمان برگزار کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :