آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188237
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1395 11:20
تعداد بازدید : 774

احتمال تمدید مهلت تسهیلات دهی به واحدهای تولیدی

قایم مقام وزیر صنعت با اعلام احتمال تمدید طرح ارایه تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط گفت: هر واحد به طور میانگین یک میلیارد تومان تسهیلات از بانک دریافت می کند.

مهر- رضا رحمانی افزود: حمایت از تولید ملی شاه بیت، راهبرد اصلی و کلیدواژه نجات اقتصاد ملی است و به همین دلیل، وزارت صنعت، معدن و تجارت اوایل امسال از طرف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، مسوولیت اجرای ۷ برنامه را در کنار دیگر وظایف خود بر عهده گرفت که یکی از آنها طرح رونق تولید است. قایم مقام وزیر صنعت گفت: براساس این طرح، هفت هزار و۵۰۰ واحد کوچک و متوسط و تعدادی از طرح های بالای ۶۰ درصد پیشرفت، احیا می شوند. این در حالی است که واحدهای دارای زیر ۵۰ نفر نیرو، کوچک و زیر ۱۰۰ نفر متوسط محسوب می شوند و تسهیلات طرح رونق تولید قرار است فقط به واحدهایی اعطا شود که تنها مشکل آنها، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش است و واحدها نباید از نظر نیروی انسانی و بازار فروش مشکلی داشته باشند.
وی افزود: تا آخر شهریور مراحل عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات با این واحدها باید به پایان برسد تا آن ها فرصت کافی برای استفاده از این تسهیلات را درجهت رونق واحد مربوط و خروج از رکود داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :