آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188229
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1395 11:11
تعداد بازدید : 612

دردسر هک ایمیل باشگاه تایلندی برای مربیان ایرانی

پیشنهاد باشگاه تایلندی به پیشکسوت استقلال یک دزدی اینترنتی از آب درآمد.

فناوران- ماجرا از این قرار بود که محمد تقوی، بازیکن پیشین استقلال طی روزهای گذشته ایمیلی حاوی پیشنهاد همکاری باشگاه بوریرام تایلند را دریافت می کند. افشین قطبی اخیرا سرمربی گری این تیم را پذیرفته و بنابراین دریافت این پیشنهاد باورپذیر بود.
باشگاه تایلندی با ارسال این ایمیل خواستار همکاری با پیشکسوت استقلال در تیم های پایه و کادر فنی بزرگسالان خود شده بود تا تقوی در تماس با افشین قطبی به دنبال پاسخ دادن به پیشنهاد این تیم تایلندی باشد.
تقوی از طریق یکی از نزدیکان خود در ایران پیگیر پیشنهاد باشگاه بوریرام تایلند از افشین قطبی، سرمربی ایرانی آن باشگاه می شود که این پیگیری ها نتایج جالبی در پی دارد. قطبی در پاسخ پیگیری های تقوی به پیشکسوت فوتبال ایران می گوید که ایمیل و دیگر حساب های اینترنتی این باشگاه هک شده است و این پیشنهاد ها واقعیت ندارد. البته بنابر ادعای قطبی پیشنهاد همکاری به تقوی تنها یکی از نتایج هک شدن حساب های اینترنتی باشگاه متمول تایلندی است و سارقان اینترنتی در این مدت به مربیان مختلفی در اقصی نقاط دنیا پیشنهاد همکاری ارسال کردند که این موضوع دردسرهای زیادی برای بوریرام ایجاد کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :