آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188211
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1395 10:32
تعداد بازدید : 717

با امضای تفاهم‌نامه

پست بانک به مراکز مخابرات روستایی تسهیلات می دهد

تفاهم نامه شرکت مخابرات ایران و شرکت پست بانک درخصوص ارایه خدمات در مراکز مخابرات روستایی و گسترش همکاری های فی مابین به امضای مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیرعامل پست بانک رسید.

شرکت مخابرات - براساس این تفاهم نامه که دوشنبه 11 مرداد به امضای سراییان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و فرحی، مدیرعامل پست بانک ایران رسید، مقرر شد اقدامات لازم درباره ارتقای سطح کمی و کیفی همکاری فی مابین از طریق گسترش خدمات بانکی و ارایه خدمات مالی و بانکی  (ارزی و ریالی) به شرکت مخابرات ایران توسط پست بانک و تمرکز حساب‎های شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه از طریق افتتاح حساب های بانکی در اقصی نقاط کشور انجام شود.
براساس یک بند از این تفاهم نامه مقرر شد علاوه بر ارایه خدمات مخابراتی در مرکز مخابراتی روستایی، خدمات پولی و بانکی نیز در این مراکز توسط پست بانک ارایه شود و به عنوان تنها بانک عامل نسبت به عرضه خدمات پولی و بانکی در دفاتر ICT روستایی اقدام کند.
همچنین براساس این تفاهم نامه، پست بانک مکلف شد به اعطای تسهیلات ریالی و ارزی از محل منابع بانک یا فاینانس (داخلی یا خارجی) به منظور اجرای پروژه های شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه مبادرت ورزیده و نسبت به افتتاح انواع حساب های ریالی و ارزی برای شرکت مخابرات و شرکت های تابعه و پیمانکاران  و ارایه تمام خدمات مالی و تسهیلات ریالی، گشایش اعتبار اسنادی و صدور ضمانت نامه برابر درخواست اقدام کند. 
افتتاح حساب نزد پست بانک ایران جهت دریافت وجوه مربوط به قبوض دیتای شرکت مخابرات ایران (MPLS) و همچنین استفاده از خدمات ارزی بانک از دیگر موارد همکاری طرفین در این راستاست.
شرکت مخابرات ایران نیز متعهد شد مکان ها و درگاه های مناسب را جهت راه اندازی درگاه ipg، نصب دستگاه های خودپرداز، پایانه های فروش و ایجاد شعبه، باجه و نمایندگی بانکی به پست بانک معرفی کرده و نسبت به اعلام لیست شرکت های تابعه خود جهت تعاملات فی مابین به بانک اقدام کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :