آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 188125
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1395 11:3
تعداد بازدید : 634

ارایه سرویس های جدید موبایل بانک شهر در آینده

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر از ارایه سرویس های جدید موبایل‎ بانک به مشتریان این بانک در آینده نزدیک خبر داد.

فناوران- غلامحسین تابش فر، معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات با بیان این که بانک شهر، بانک تخصصی در حوزه مدیریت شهری است، گفت: به منظور تحقق شعار «نوآوری در خدمت» و به منظور تسهیل در ارایه خدمات بانکی به مشتریان تاکنون اقدامات مختلفی درخصوص ارایه خدمات الکترونیکی در این بانک انجام شده است.وی افزود: در این خصوص به منظور تکمیل بسته خدمات الکترونیک، بهینه سازی نرم افزاری موبایل بانک آغاز شد تا علاوه بر ارایه سرویس های موجود، خدمات جدیدی نیز در زمینه موبایل بانک به مشتریان ارایه شود. به گفته تابش فر، درحال‎حاضر علاوه‎بر رفع نواقص سرویس های گذشته، همه زیر ساخت های نرم افزاری، ارتباطی و سخت افزاری سرویس های جدید مهیا شده که در هر دو بسته پیامک و اینترنت برای سیستم‎عامل های IOS، آندرویید و ویندوز قابل اجراست.
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر گفت: علاوه‎براین، اقداماتی برای تکمیل دو نسخه آندرویید و IOS روی تبلت نیز انجام شده که پس از آماده سازی بر سایت اینترنتی بانک قرار می گیرد و همچنین از طریق نرم افزار app store برای سیستم عامل IOS و برای سیستم عامل آندرویید از طریق نرم افزارهای Google play و بازار قابل دانلود است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :