آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187953
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1395 11:5
تعداد بازدید : 633

پیشنهاد همکاری پژوهشگاه ICT ایران و کره جنوبی

قائم مقام انستيتو تحقيقات و فناوري كشور كره جنوبي (ETRI) كه در راس هياتي به ايران آمده است، با ریيس پژوهشگاه ICT ديدار و گفت وگو كرد.

وزارت ارتباطات- در اين ديدار كه به منظور شروع همكاري دوجانبه بين انستيتو تحقيقات و فناوري كشور كره جنوبي (ETRI) و پژوهشگاه ICT انجام شد و با معرفي ساختار پژوهشگاه و مهم‎ترين طرح ها و فعاليت‎هاي جاري آن همراه بود، يانگ چوي قائم‎مقام انستيتو تحقيقات و فناوري كشور كره جنوبي (ETRI) با توجه به انجام پروژه هايي ازجمله IOT در پژوهشگاه گفت: ما مي توانيم در حوزه IOT و IOE همكاري هاي خوبي با هم داشته باشيم.
وي همچنين ابراز اميدواري كرد که انستيتو تحقيقات و فناوري كشور كره جنوبي (ETRI) و پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات بتوانند به صورت مشاركتي پروژه اي با عنوان KSP  به معني «برنامه به اشتراك گذاشتن دانش» را انجام دهند.
انستيتو تحقيقات و فناوري كشور كره جنوبي (ETRI) مجموعه اي پيشرفته است كه در حوزه های اطلاعات، مخابرات، الكترونيك و فناوري هاي همگرا فعاليت مي كند. اين انستيتوي دولتي در سال 1976 تاسيس شده و در زمينه ICT داراي بالاترين رتبه در سراسر دنيا و داراي 27 شعبه در دنياست. اين انستيتو داراي 2 هزار پژوهشگر، سه مركز تحقيقات و 6 آزمايشگاه تخصصي است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :