آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187811
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1395 11:2
تعداد بازدید : 847

برای استفاده شرکت‌های FCP

سامانه درخواست امکانات پایه ای مخابرات به بهره برداری رسید

مراسم بهره برداری از «درگاه ثبت درخواست خدمات و امکانات پایه ای» برای شرکت های FCP با حضور مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران و نمایندگان شرکت های ارایه دهنده خدمات تلفن ثابت (FCPها) در سالن اجتماعات ساختمان دکتر غفاریان برگزار شد.

شرکت مخابرات - در ابتدای این نشست، لواسانی مدیر امور تجاری شرکت مخابرات ایران با بیان آغاز دور جدید همکاری های متقابل شرکت مخابرات ایران با شرکت های بزرگ ارایه کننده خدمات اینترنتی گفت: با توجه به سابقۀ طولانی این شرکت ها بر آن شدیم تا با بهره برداری از درگاه ثبت درخواست خدمات و امکانات پایه ای، رویه ای جدید برای همکاری متقابل و دوسویه با شرکت ها فراهم کنیم.
مدیر امور تجاری شرکت مخابرات با ابراز امیدواری از نتایج مثبت حاصل از ایجاد این سامانه، افزود: همگی ما امیدواریم با کمک هم بتوانیم کیفیت ارتباطی بهتر و استفاده از فضای مجازی مطلوب تر را برای مردم مهیا کنیم که البته درنهایت، موجب هم افزایی و رونق کسب وکار برای شرکت ها نیز خواهد شد .
در ادامه لطفعلی، مدیر امور فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه سامانه جدید موجب تسهیل و سرعت بخشیدن به ثبت تقاضاهای شرکت ها و پیگیری و رسیدگی فوری به درخواست های آنان می شود، افزود: آماده سازی این سامانه، گام نخست تعامل با مخابرات است و به زودی در مرحله دوم، شاهد ارتقای این درگاه در هفتۀ آتی خواهیم بود که شامل افزودن بخشی برای مونیتورینگ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است و در مرحله نهایی، صورت حساب گیری هم اضافه خواهد شد.
مدیر امور فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران گفت: با توجه به تعدد استان ها، ثبت تقاضاهای شرکت های FCP پراکنده بود و طی روند طولانی، موجب اتلاف زمان می شد که از این پس، با شروع به کار این سامانه، به صورت یکپارچه به درخواست ها پاسخ داده می شود.
علمایی، مدیر کل تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران نیز گفت: آماده سازی این سامانه به همگی ما کمک می کند تا بتوانیم بخشی از مفاد مصوبه 230 را رعایت کنیم و فعالیت و تعامل با شرکت ها را گسترش دهیم.
در این مراسم از «سامانه درخواست خدمات و امکانات پایه ای» رونمایی و فرآیند کار با آن برای نمایندگان شرکت های FCP توضیح داده شد.
براساس این گزارش در مراسم بهره برداری از سامانه درخواست خدمات و امکانات پایه ای، نمایندگان شرکت های FCP شامل پارس آنلاین، شاتل، صبانت، های وب، افرانت، آسیا تک، پیشگامان، فن آوا، رسپینا، رسانه مهر وطن، حلماگستر خاورمیانه، پاسارگاد آریان و گسترش ارتباطات مبنا حضور داشتند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :