آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187738
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1395 11:42
تعداد بازدید : 892

مانیتور 27 اینچی BenQ برای طراحان

شرکت بنکیو مانتیور جدیدی با نام PD2700Q به بازار فرستاده است که از نوع رده بالاست و به صورت کامل تمام نیاز های طراحان را تحت پوشش قرار می دهد.


فناوران-  پنل 27 اینچی این مانیتور از نوع QHD و با وضوح تصویر 1440×2560 پیکسل از عمق رنگ 10 بیت بهره می برد که سبب افزایش کیفیت و عمق رنگ می شود.
همچنین پنل IPS مانیتور BenQ PD2700Q به طور کامل از استاندارد های Rec 709 و sRGB پشتیبانی می کند. ویژگی Darkroom Mode هم سبب افزایش میزان نور در بخش های بسیار تاریک و کم نور تصویر می شود تا کاربر تمام صحنه های نمایش داده شده روی مانیتور را تحت کنترل داشته باشد.
 حالت انیمیشن 10 مرحله ای در این مانیتور هم عملکرد مشابهی با حالت Darkroom دارد، با این تفاوت که به صورت اختصاصی برای طراحان سه بعدی به منظور تشخیص و درک بهتر از محیط کم نور در نرم افزار های طراحی در نظر گرفته شده است. حالت های مخصوص تقسیم بندی صفحه نیز استفاده هرچه بهینه تر از تمام فضای صفحه را برای استفاده از نرم افزار های متعدد طراحی ممکن می کند. 
چرخش پایه مانیتور در دو محور افقی و عمودی نیز یکی از مهم ترین ویژگی های مانیتور PD2700Q است که شامل محدوده 45 درجه برای زاویه افقی و 90 درجه برای زاویه عمودی
می شود. 
همچنین پایه صفحه نمایش به میزان 130 میلی متر قابلیت افزایش ارتفاع دارد تا در زاویه مناسب با چشمان کاربر تنظیم شود. زاویه دید پنل IPS مانیتور جدید BenQ در هر دو حالت افقی و عمودی برابر با 178 درجه است که مقداری استاندارد در صفحه نمایش ها به شمار می رود.
 نمایش تصاویر بدون پرش و سوسو زدن از دیگر امکانات BenQ PD2700Q است که از خستگی چشم در استفاده طولانی مدت جلوگیری می کند. 
از عوامل مهم دیگر در خستگی چشم، نور آبی اشباع شده است که بنکیو با به کارگیری فناوری Low Blue Light و با کاهش شدت نور آبی، مشکل خستگی چشم را برطرف ساخته است.
 از سایر مشخصات صفحه نمایش BenQ PD2700Q می توان از شدت روشنایی 350 کاندلا بر متر مربع، کنتراست 1000 به 1 و زمان پاسخ دهی 12 میلی ثانیه نام برد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :