آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187715
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1395 11:11
تعداد بازدید : 670

بازهم اولتیماتوم جدید به مالک پاساژ علاءالدین

عضو شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که مالک پاساژ علاء الدین از برنامه زمان بندی تخریب طبقه هفتم عقب است و باید تا پایان شهریور این طبقه تخریب شود.


فارس- اقبال شاکری درخصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین گفت: باید این طبقه تا پایان شهریور سال جاری برداشته شود.
وی به گفت وگویی که روز گذشته با شهردار منطقه 11 در این زمینه داشته است، پرداخت و گفت: گزارش انجام کارها توسط مالک در علاءالدین از سوی شهرداری به صورت هفتگی برای دادستان ارسال می شود.
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه زمان بندی اجرا به مالک داده شده تا در این مقاطع زمانی اقداماتی انجام دهد، گفت: اگر مالک از زمان بندی در نظر گرفته شده عدول کند، کار تخریب به شهرداری تهران واگذار می شود.
وی با بیان اینکه فعلا تخریب در دست مالک علاءالدین است، گفت: در صورتی که مالک کار را انجام ندهد، شهرداری پیمانکار و مشاور گرفته و خودش تخریب را انجام می دهد.
شاکری با بیان این موضوع که هنوز تخریب فیزیکی ملک صورت نگرفته است، گفت: باید تمهیدات قبل از تخریب انجام شود.
وی در پاسخ به این پرسش که مدت زیادی است به مالک علاءالدین اعلام شده که باید تخریب کند آیا در این زمان تمهیدات لازم صورت نگرفته است، گفت: به هرحال مهلت دادند تا پایان شهریور تخریب به صورت کامل انجام شود و در صورتی که این امر رخ ندهد، با حکم دادستانی تخریب به شهرداری تهران واگذار می شود.
به گفته عضو شورای اسلامی شهر تهران مالک فعلاً از زمان‎بندی درنظر‎گرفته‎شده عقب است و اگر کارها را طبق برنامه زمان‎بندی‎شده انجام ندهد، تخریب توسط شهرداری انجام می شود.
به گفته وی این بار دیگر به مالک مهلت آزاد نداده اند بلکه برایش برنامه در نظر گرفتند و شهرداری بر این موضوع نظارت می کند.
شاکری گفت: هر هفته گزارش عملکرد گرفته و پیشرفت را به دادستانی اعلام می کنیم فعلا که مالک از برنامه عقب است ولی اگر مشخص شود که می خواهد زمان بخرد، آن را هم اعلام خواهیم کرد اما هنوز چیزی معلوم نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :