آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1873
تاریخ انتشار : 17 مهر 1390 16:56
تعداد بازدید : 492

لاجیتک برای iMac صفحه کلید خورشیدی ساخت

شرکت لاجیتک، تولیدکننده حرفه ای لوازم جانبی صفحه کلیدی برای کاربران Macbook طراحی کرده تا کاربران اپل کمترین میزان باتری را در ورودی مربوط به صفحه کلید مصرف کنند.

فناوران- محصولات شرکت اپل در این چند سال اخیر به محبوبیتی بی‌سابقه دست پیدا کرده‌اند. همه ما دوستان و همکارانی را می‌بینیم که از یک iPhone، iPod و یا iPad استفاده می‌کنند. یکی دیگر از محصولاتی که طرفداران بسیاری دارد لپ‌تاپ‌های این شرکت هستند که با نام Macbook شناخته می‌شوند. اگر از افرادی هستید که از لپ‌تاپ استفاده می‌کنند حتما می‌دانید که یکی از بزرگ‌ترین مشکل‌های این رایانه‌‌ها تمام شدن باتری آنهاست.
شرکت لاجیتک با در نظر گرفتن این مشکل صفحه‌کلیدی حرفه‌ای طراحی کرده است تا کاربر Macbook کمترین میزان باتری را در ورودی مربوط به صفحه کلید مصرف کند.
 مهم‌ترین ویژگی این محصول نیاز نداشتن به باتری است، زیرا K750 محصولی است که تماما با انرژی خورشیدی کار می‌کند. حتما می‌دانید که صفحات کلید شرکت اپل کلیدهای خاص خود را دارند که این محصول نیز شکل قرارگیری آنها را کاملا حفظ کرده است.
قطر این صفحه‌کلید نیز بسیار کم است و با یک سوم اینچ یکی از باریک‌ترین صفحه‌کلیدها به حساب می‌آید. شاید جالب‌ترین قابلیت این صفحه‌کلید شارژ شدن آن توسط هر گونه نور است؛ از چراغ مطالعه گرفته تا نور خورشید.
از دیگر ویژگی‌های این محصول لاجیتک می‌توان به وایرلس 4/2 گیگاهرتزی و طراحی فاقد PVC (برای آلوده نکردن محیط زیست) اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :