آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 187218
تاریخ انتشار : 29 تیر 1395 11:30
تعداد بازدید : 671

حضور ۲۰ شرکت خارجی در همایش فرصت های سرمایه گذاری ICT ایران

همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و کسب وکار در صنعت ICT ایران با حضور ۲۰ شرکت از ۱۳ کشور برگزار می شود.


فناوران- همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و کسب وکار در صنعت ICT ایران با حضور وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 مرداد 1395 در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود.
هدف از برگزاری این همایش، معرفی توانمندی های علمی و تکنولوژیکی ایران در حوزه ICT، معرفی مزیت های رقابتی ایران در تولید نرم افزار و محتوا، تجهیزات و زیرساخت های ICT و خدمات الکترونیک، تهیه فهرستی از فرصت های آماده سرمایه گذاری در حوزه ICT ایران، اعلام قوانین سرمایه گذاری های خارجی در ایران و روش های تامین مالی پروژه ها به شیوه سرمایه گذاری خارجی است.
جلسه برقراری ملاقات های تجاری 3 مرداد 1395 و همایش توسعه صادرات IT ایران 4 مرداد 1395 برگزار می شود.
شرکت های فعال در بخش ICT از کشورهای هنگ کنگ، ترکیه، امارات، ارمنستان، چین، نیجریه، کره جنوبی، آلمان، هند، کانادا و روسیه در روز اول این همایش حضور خواهند داشت.
نایب رییس مرکز تحقیقات IT کره جنوبی، مدیران ارشد نمایشگاه بین المللی سبیت آلمان و جیتکس امارات نیز ازجمله مهمانان این همایش خواهند بود.
همچنین در روز دوم، جلسه ملاقات های تجاری با شرکت های خارجی در محل اتاق بازرگانی تهران انجام خواهد شد.
در روز سوم نیز همچنان که مشارکت کنندگان خارجی از پارک فناوری پردیس و مراکز مهم ICT کشور بازدید خواهند کرد، در همایشی با موضوع توسعه صادرات فاوا و بررسی موانع در صادرات با حضور مشارکت کنندگان ایرانی حضور خواهند یافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :