آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185768
تاریخ انتشار : 13 تیر 1395 11:33
تعداد بازدید : 759

بدون تیتر

آژانس اعتبارسنجی بین المللی فیتچ همزمان با ابراز تمایل بانک های خارجی بیشتر برای همکاری با ایران در دوران پساتحریم، از ایران بازدید کرد.

 دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ابلاغیه ای از مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور خواست تا مانع واردات خودروهای سواری آمریکایی به مناطق آزاد ایران شوند.
 درحالی که از زمان آغاز ثبت نام برای ۱۱۷ هزار واحد مسکونی مهر فاقد متقاضی حدود ۲ ماه می گذرد و ۴ شرط خرید این واحدها نیز برداشته شد؛ اما گزارش ها حاکی از این است که در طی این مدت تنها ۱۰۵۰ متقاضی برای این واحدها ثبت نام کرده اند.
 مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر خطر نقض حقوق نیروی کار پیمانکاری در ایران گفت: پیمانکاری های موقت به عنوان اشتغال غیراستاندارد سبب تضعیف امنیت شغلی نیروی کار می شود.
 معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از هرگونه کاهش نرخ سود تسهیلات تسهیلات مسکن حمایت می کنیم، گفت: کاهش نرخ سود تسهیلات اوراق تقدم مسکن بر عهده بانک مسکن است.
 معاون وزیر صنعت از مردم خواست که گران فروشی خودروسازان داخلی و واردکنندگان را به سازمان حمایت اعلام کنند و گفت: مردم درباره خودروهای وارداتی گران فروشی و عدم ارایه کارت گارانتی گزارش دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :