آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185755
تاریخ انتشار : 13 تیر 1395 11:10
تعداد بازدید : 854

ویندوز ۱۰ برای ۳۵۰ میلیون دستگاه الکترونیکی به روزرسانی می شود

مایکروسافت قصد دارد بزرگ ترین به روزرسانی سیستم عامل رایانه ای خود را با نام Windows 10 Anniversary Update در تاریخ ۲ آگوست یعنی حدود یک ماه دیگر عرضه کند که این اتفاق چهار روز پس از تولد یک سالگی ویندوز ۱۰ صورت می گیرد.

همکاران سیستم- به گزارش وب سایت Zdnet، در این تاریخ برخی پیش بینی های مایکروسافت که از قبل صورت گرفته است، محقق می شود. مدیران مایکروسافت از مدت ها قبل اعلام کردند گروه توسعه دهنده ویندوز به روزرسانی Anniversary Update را با نام Redstone 1 در تاریخ نزدیک به ۲۹ ژوئیه عرضه می کند که هم اکنون تاریخ نهایی چهار روز با پیش بینی قبلی فاصله دارد.
هدف مایکروسافت این است که در تاریخ مذکور به روزرسانی Anniversary Update برای ویندوز ۱۰ در تمام دستگاه های الکترونیکی تحت آن ازجمله رایانه های شخصی، رایانه های لوحی، دستگاه های مبتنی بر ویندوز فون، سیستم های Surface Hub، کنسول بازی Xbox One، دستگاه های مبتنی بر اینترنت اشیا و عینک هوشمند HoloLens عرضه شود.این خبر را «تِری مایرسون»، مدیر گروه توسعه ویندوز و دستگاه های الکترونیکی مایکروسافت منتشر کرد.
به روزرسانی Windows 10 Anniversary Update در حالی انجام می شود که براسا س آخرین آمارهای موجود سیستم عامل ویندوز ۱۰ هم اکنون روی بیش از ۳۵۰ میلیون دستگاه فعال استفاده می شود. این رقم در اوایل ماه مه ۳۰۰ میلیون دستگاه گزارش شده بود.
همچنین گفته شده است آن دسته از کاربرانی که می خواهند سیستم عامل ویندوز ۱۰ یا یک دستگاه الکترونیکی را خریداری کنند، به روزرسانی Anniversary Update به صورت خودکار برای آنها عرضه می شود. تمامی این کاربران به روزرسانی مذکور را به صورت رایگان در اختیار می گیرند.

لازم است ذکر شود کاربرانی که روی رایانه های خود از سیستم عامل ویندوز  7و 8.X استفاده می کند، تا تاریخ ۲۹ ژوئیه ۲۰۱۶ همچنان می توانند دستگاه خود را به صورت رایگان به ویندوز ۱۰ به روزرسانی کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :