آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185637
تاریخ انتشار : 12 تیر 1395 11:43
تعداد بازدید : 655

29 جایزه شیرهای کن برای سامسونگ

سامسونگ الکترونیکس موفق شد 29 جایزه، ازجمله جایزه خلاق ترين بازارياب سال (Creative Marketer of the Year) را در جشنواره شیرهای کن (Cannes Lions) که بزرگ ترین جشنواره تبلیغاتی جهان به حساب می آید، از آن خود کند.

فناوران- این جایزه حاصل 11 کارزار (کمپین) سامسونگ است که هرکدام از آن ها با این هدف طراحی شده اند که از طریق فناوری ها و محصولات نوین، چشم انداز سامسونگ را برای بهینه سازی زندگی مردم و ایجاد دنیایی بهتر، تحقق ببخشند. درنهایت تعهد فراگیر و مداوم سامسونگ نسبت به خلاقیت و بازاریابی الهام بخش در این کارزار ها موجب شد که سامسونگ به عنوان نخستین شرکت کره ای موفق به کسب جایزه «خلاق ترين بازارياب سال» شود.دو کارزار brainBAND وVoices of Life، بخشي از کارزار بزرگ سامسونگ یعنیLaunching People  هستند که در این جشنواره موردتوجه قرار گرفتند. کارزارLaunching People  به واسطه رویکرد خلاقانه برای بازنمایی ارزش های اجتماعی و نیز تشویق کاربران 
به طرح ایده ها و آرزوهای شان و همچنین به اشتراک گذاشتن آن ها با سامسونگ، موفق شد به آرزوهای مردم رنگ واقعیت ببخشد و به صورت گسترده در سراسر دنیا و به خصوص در مراسم شيرهاي کن مورد استقبال قرار گیرد. brainBAND یک راه حل پوشیدنی است که همانند ضربه گیر عمل می کند و برای کنترل و محافظت از اصابت ضربه به سر در ورزش طراحی شده است. این کارزار، شش جایزه ازجمله جایزه طلای بهره گیری از تکنولوژی های جدید را به دست آورد. نرم افزار Voices of Life نیز که در این جشنواره مورداستقبال قرار گرفت، نرم افزاری است که برای کودکانی که زودتر از موعد به دنیا آمده اند و در دستگاه نگهداری می شوند طراحی شده است. این نرم افزار صدای مادر و صدای قلب او را به کودک می رساند و به او احساس نزدیکی به مادر را القا می کند.
یکی دیگر از محصولاتی که در این جشنواره موردتوجه واقع شد و توانست دو جایزه را از آن خود کند، کلاه شنای BlindCap است. این کلاه شنا مخصوص شناگرانی طراحی شده که اختلال بینایی دارند و به آن ها اخطار می دهد که به خط پایان نزدیک می شوند. این کلاه هوشمند از استاندارد جهانی برخوردار است و در آینده ای نزدیک در رقابت های المپیکی مورداستفاده قرار خواهد گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :