آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 185490
تاریخ انتشار : 9 تیر 1395 11:28
تعداد بازدید : 751

مدیرعامل سازمان شهرک‌های صنعتی ایران:

تیرماه آخرین مهلت واحد تولیدی برای ثبت نام دریافت تسهیلات است

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان اینکه براساس تصمیمات جدید تعداد واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات ۱۶هزار میلیارد تومانی افزایش یافته است، گفت: واحدهای تولیدی فقط تا پایان تیرماه امسال برای ثبت‎ نام فرصت دارند.

فناوران - علی یزدانی با بیان اینکه در حال حاضر استانداری ها و خانه های صنعت هر استان مشغول ثبت‎نام واحدهای متقاضی دریافت تسهیلات برای بنگاه های تولیدی کوچک، متوسط و طرح‎های نیمه تمام هستند، گفت: واحدهای تولیدی فقط تا پایان تیرماه امسال برای ثبت نام فرصت دارند.
وی با بیان اینکه براساس تصمیمات، تعداد واحدهای تولیدی منتخب دریافت تسهیلات 16هزار میلیاردی افزایش یافته است، افزود: قرار شده 10 هزار و 700 واحد تولیدی به همراه 2 هزار طرح صنعتی برای اخذ این تسهیلات ثبت نام کنند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اضافه کرد: واحدهای مشمول دریافت این تسهیلات حتی می توانند بانک عامل را هم خود مشخص کنند در غیر این صورت یک بانک عامل به آنها معرفی خواهد شد. البته براساس برنامه‎ریزی ها سیستم بانکی هم یک ماه فرصت دارد تا اطلاعات فرد متقاضی را بررسی و به پرداخت این تسهیلات
 اقدام کنند.
یزدانی با اعلام اینکه این تسهیلات با همان نرخ مصوب شورای پول و اعتبار پرداخت می شود، گفت: البته قرار شده در راستای کاهش نرخ تسهیلات بانکی از طریق منابع کمک‎های فنی و اعتباری یا از محل تبصره 14 قانون بودجه اقداماتی برای کمک به واحدهای تولیدی انجام شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :