آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184959
تاریخ انتشار : 1 تیر 1395 10:53
تعداد بازدید : 767

اتریشی ها به بازرگانان ایرانی آموزش می دهند

رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: براساس قراردادی که اخیرا با مرکز آموزش WIFI وابسته به اتاق بازرگانی اتریش منعقد شده است از هفته آینده کارشناسان این مرکز برای آموزش بازرگانان ایرانی به تهران می آیند.

تسنیم- مسعود خوانساری گفت: سال گذشته از نظر اقتصادی سال سختی را گذراندیم، اما در سال‎جاری پیش بینی ها از بهبود شرایط اقتصادی و دستیابی به رشد اقتصادی 4 تا 5 درصدی تا پایان سال را داریم.
وی افزود: فرصت خوبی بعد از برجام برای فعالان اقتصادی پیش آمده تا با گشایشی که در روابط با سایر کشورها به وجود آمده مشکلات موجود را حل کنیم. 
رییس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: در شرایط فعلی مجلس اعتدالی سر کار آمده و امیدواریم که مطالبات بخش خصوصی را از مجلس و دولت دریافت کنیم.
خوانساری تصریح کرد: با یک صدا شدن مطالبات بخش خصوصی امکان پیگیری این موضوعات از دولت و مجلس وجود دارد به طوری که دولت و مجلس اعلام آمادگی کرده است تا اگر ما پیشنهادی به آنها ارایه دهیم پاسخگو باشند. 
وی اظهار کرد: در اتاق بازرگانی تهران تلاش شده است تا مشکلات اقتصادی فعالان بخش خصوصی استخراج شود و در این ارتباط اطلاعیه ای با موضوعات و مشکلات مالیات تامین اجتماعی، دست اندازی دولت بر اقتصادی و بزرگ بودن دولت تهیه کرده و آن را به دولت ارایه دادیم. 
رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: از فعالان بخش‎خصوصی تقاضا می شود تا همکاری و مشارکت خود را با اتاق بازرگانی افزایش داده تا از این طریق بتوانیم مطالبات، موانع و مشکلات موجود را از دولت پیگیری کنیم.
خوانساری ادامه داد: اتاق تهران آمادگی دارد تا پیشنهادات بخش خصوصی را مورد بررسی قرار دهد و آن را به دولت و مجلس ارایه کند. 
وی تاکید کرد: در مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران فعالیت های متعددی آغاز شده است و براساس قراردادی که با کارشناسان WIFI اتریش منعقد شده است از هفته آینده به تهران می آیند تا با انجام برنامه ریزی های لازم کار آموزشی خود را در ارتباط با فعالان تشکل ها آغاز کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :