آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184957
تاریخ انتشار : 1 تیر 1395 10:51
تعداد بازدید : 635

سامسونگ دیگر تلویزیون های سه بعدی نمی سازد

چند سال پیش تلویزیون های سه بعدی برای خود برو و بیایی داشتند و صحبت های این فناوری جدید نُقل هر مجلسی بود؛ اما این روزها سه بعدی بودن تلویزیون تاثیر چندانی بر فروش آن ندارد و ظاهرا سامسونگ در سال ۲۰۱۶ دیگر تلویزیون های سه بعدی عرضه نمی کند.


- این گونه که پیداست فناوری به کار گرفته شده در تلویزیون های سه بعدی آنچنان که باید و شاید به مذاق کاربران خوش نیامده است و شرکت های بزرگی نظیر سامسونگ و Vizio رفته رفته بازار تلویزیون های سه بعدی خود را جمع می کنند. 
 بر اساس صحبت های یک منبع آگاه از سیاست های سامسونگ، این شرکت بزرگ کره ای در سال ۲۰۱۶ تلویزیونی با پشتیبانی از فناوری سه بعدی روانه بازار نمی کند. با این حساب اگر طرفدار تلویزیون های سه بعدی هستید گزینه های شما به تلویزیون های سه بعدی سال ۲۰۱۵ سامسونگ و بعضی مدل های جدید سونی و ال جی محدود می شود. 
 اگر اخبار فناوری را دنبال می کنید حتما به خوبی می دانید که این روزها فناوری واقعیت مجازی حسابی گل کرده است و از قرار معلوم سامسونگ قصد دارد تمرکز بیشتری بر روی هدست واقعیت مجازی Gear VR، دوربین ۳۶۰ درجه و Gear 360 خود داشته باشد. 
 در حال حاضر تلویزیون های 4K SUHD  با قابلیت نمایش محتوای HDR در سال ۲۰۱۶ از جانب سامسونگ روانه بازار می شوند، انتظار می رود نسل دوم صفحه نمایش Quantum Dot را نیز که تصاویر را با کیفیت بسیار بالایی نمایش می دهد از جانب سامسونگ در سال ۲۰۱۶ رونمایی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :