آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 184871
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1395 11:40
تعداد بازدید : 729

آیفون ۷ دو سیم کارته می شود

آخرین شنیده ها حاکی از پشتیبانی گوشی های آیفون ۷ از دو سیم کارت است.

مهر- یکی از شایعات رایج در مورد سری جدید گوشی های شرکت اپل یعنی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، حذف جک هدفون 5/3 میلی متری است تا از شکل باریک تری بر خوردار باشد.
اما بر اساس انتشار تصاویری جدید از گوشی های آیفون ۷، جک هدفون در این گوشی ها تعبیه خواهد شد ضمن اینکه تصویر دیگری از آیفون ۷ حاکی از پشتیبانی دو سیم کارت توسط این گوشی است.
در صورتی که این امر تحقق یابد، شرکت اپل برای اولین بار محصولات خود را با پشتیانی دو سیم کارت روانه بازار خواهد کرد.
از جمله تصاویر منتشر شده دیگر به وجود پنل نمایشی با لنز دوگانه و تراشه ای با نام SanDisk اختصاص دارد که دارای ظرفیت ۲۵۶ گیگابایتی در گوشی آیفون۷ است.
البته فناوری استفاده از دوربین دوگانه یک موضوع جدید محسوب می شود که شرکت های سامسونگ، اوپو، ویوو و شیائومی به دنبال بهره بردن آن در محصولات خود هستند.
اساس شنیده ها قرار است تغییراتی در طراحی آنتن های آیفون ۷ اعمال شود و ممکن است به نوعی در راستای بهره بردن از مودم اینتل باشد.
همچنین بر اساس اخبار تا زمان معرفی مدل بعدی گوشی آیفون 7 کمتر از سه ماه باقی مانده است و اپل به شرکت های تحت قرارداد خود دستور ساخت 78 میلیون دستگاه از این گوشی را صادر کرده است.
به گزارش موبنا تولید گوشی آیفون 7 و 7Plus به دو شرکت پگاترون و فاکسکان واگذار شده است. 
در یکی از آخرین شایعات گفته شد که اپل برای تولید دوربین دیجیتالی در گوشی هوشمند آیفون ۷ Plus با برخی مشکلات فنی مواجه شده است و اگر این خبر درست باشد، می توان گفت که اپل برای چندین بار در جریان تولید مدل جدید گوشی هوشمند خود این مشکل را تجربه می کند و در نهایت مجبور می شود فرآیند تولید محصول جدید را تغییر دهد.
دو سال قبل گفته شده بود که اپل قصد دارد در گوشی هوشمند آیفون ۶ و 6Plus از شیشه ساخته شده از یاقوت استفاده کند که البته این اتفاق محقق نشد. اپل طی سال گذشته با یک شرکت بزرگ تولیدکننده شیشه های یاقوتی موسوم به GT Technologies همکاری نزدیکی داشته است و البته چندی پیش این شرکت اعلام ورشکستگی کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :