آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18479
تاریخ انتشار : 6 آذر 1391 10:5
تعداد بازدید : 491

پیش بینی فروش 792 میلیون کارت حافظه برای گوشی های هوشمند

پیش بینی شده که در طول سال 2013 میلادی تعداد کارت های حافظه ای که برای گوشی های هوشمند به فروش می رسد به 792 میلیون دستگاه برسد.

سلولارنیوز- پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که تعداد کارت‌های حافظه‌ای که برای گوشی‌های معمولی به فروش می‌رسد در طول سال آینده به 703 میلیون برسد.
موسسه تحقیقاتی iSuppli گزارش داد که میزان فروش کارت‌های حافظه برای گوشی‌های معمولی در طول سال‌جاری میلادی به 790 میلیون رسید، این در حالی است که فروش این کارت‌ها برای گوشی‌های هوشمند 613 میلیون برآورد شد.
بر این اساس انتظار می‌رود میزان فروش کارت‌های حافظه برای گوشی‌های هوشمند در سال آینده با رشد 29 درصدی همراه باشد، در حالی که فروش این کارت‌ها برای گوشی‌های ساده 11 درصد کاهش یابد.
اچ‌تی‌سی پرداخت غرامت به اپل را انکار کرد
شرکت تایوانی HTC پرداخت غرامت به اپل را در ازای فروش هر گوشی انکار کرد.
Geeky-gadgets- پیشتر اخباری مبنی بر اینکه اپل و شرکت اچ‌تی‌سی به توافق رسیده‌اند که به ازای فروش هر گوشی، این شرکت تایوانی باید به اپل شش تا هشت دلار بپردازد منتشر شد، اما به تازگی HTC چنین شایعاتی را تکذیب کرده است.
بر این اساس مدیر اجرایی HTC اعلام کرده چنین ادعایی برای این شرکت موجب ناراحتی و خشمگین شدن است.
وی چنین اخباری را بی‌اساس و اشتباه اعلام کرده و گفت: اچ تی سی جایگاه خوبی دارد و به پرداخت رشوه و غرامت به هیچ شرکتی نمی‌پردازد.
بر اساس این گزارش هر دوی این شرکت‌ها قراردادی 10 ساله با یکدیگر منعقد کرده‌اند که به جای دادخواهی از یکدیگر در دادگاه، به توسعه محصولات خود بپردازند.
این شرکت همچنین اعلام کرده که نیازی به تغییر پیش‌بینی‌ها برای فصل چهارم سال 2012 ندارد و در این فصل جایگاه بهتری را در جدول تولیدکنندگان به خود اختصاص خواهد داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :