آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18474
تاریخ انتشار : 6 آذر 1391 9:54
تعداد بازدید : 673

ال‌جی مانیتوری برای ویندوز8 ارایه کرد

پیانونوازی با نمایشگر Touch 10

ال جي از مانيتور Touch 10 خود
(مدل ET83) كه مخصوص كار در محيط ويندوز 8 مايكروسافت است، در شهر نيويورك پرده برداري کرد.

فناوران- در حالي كه مانيتورهاي لمسي معمولي تنها داراي قابليت‌هاي جابه‌جايي یا کشیده كردن توسط دو انگشت
 (2 Finger dragging)،‌ حركت عمودي در صفحات (Scrolling) و ضربه زدن (Pinching) هستند، در مانيتور 23 اينچي  Touch 10 ال‌جي، کاربر قادر به استفاده از 10 انگشت خود به صورت هم‌زمان است.
 اين يك مانیتور براي کاربرانی است كه مي‌خواهند از قابليت لمسي كامپيوتر خود استفاده کنند بدون آنكه مجبور باشند كل سیستم نمایش كامپيوتر خود را ارتقا دهند.
به گفته مدير ارشد بخش مانیتور ال‌جی،‌ اين مانيتور يك محصول جديد است و نشان مي‌دهد كه شركت ال‌جي برنامه‌های ویژه‌ای برای بازار مانیتور و توليد مانيتورهاي لمسي براي نسل‌های آينده دارد. در حال حاضر تبلت‌ها و تلفن‌هاي هوشمند ثابت كرده‌اند كه مصرف‌كنندگان آماده پذيرش و استفاده از ويژگي‌هاي لمسي هستند. ما باور داريم این فناوری،  کمک زیادی به سازندگان نرم‌افزار و مصرف‌كنندگان خواهد بود.
براي دارندگان تبلت و تلفن‌هاي هوشمند، مانيتور Touch 10 ال‌جي يك ترقي در تجربه شخصي آنها در استفاده از صفحات لمسي خواهد بود. اكثر صفحات لمسي تنها داراي سيستم تشخيص دو انگشت هستند در حالي كه در اين محصول كاربران قادر به استفاده هم‌زمان از 10 انگشت خود هستند. از اين رو کاربران قادر به انجام برخي فعاليت‌هاي جديد از جمله كشيدن و يا چرخاندن اجسام مختلف به صورت هم‌زمان خواهند بود. همچنين اين صفحه نمايش فوق حساس كاربران را به استفاده از ويژگي‌هاي ويندوز 8 مثل صفحه كليد روي صفحه
 (On Board Keyboard) قادر مي‌سازد. اين مانيتور همچنين قادر به پشتيباني از قلم خازني است كه البته باید به صورت مجزا خريداري شود.
به گفته مدير ارشد مايكروسافت: اين خيلي خوب است كه ما مي‌بينيم كمپاني ال‌جي فناوري لمسي را توسط روش‌هاي جديد وارد صنعت كامپيوتر كرده است و ادغام مانيتور Touch 10 ال‌جي با يك كامپيوتر روميزي يا يك لپ‌تاپ غيرلمسي در راستای بهره‌گيري از ويژگي‌هاي لمسي  ويندوز 8، به كاربران كمك شایانی خواهد كرد.
اين مانيتور 23 اينچي براي اپليكيشن‌هاي موسيقي از جمله پيانوهاي مجازي و آلات موسيقي تركيبي،‌ عالي بسیار متناسب است. همچنين داشتن صفحه نمايش بزرگ‌تر به تماشای بهتر فيلم‌ها،‌ انجام بازي‌ها و نرم‌افزار‌هاي آموزشي كودكان کمک می‌کند.
 اپليكيشن‌هاي لمسي در فروشگاهWindows Store در دسترس است و کاربر به محض وصل كردن اين مانيتور به كامپيوتر قادر به استفاده از قابليت‌هاي لمسي آن است و هيچ نرم‌افزار اضافي ديگري مورد نياز نيست.
در اين مانيتور برای دستيابي به بهترين كيفيت تصوير، ‌از پنل‌هاي IPS استفاده شده است. نمايشگرهاي IPS  از نظر وضوح تصوير و رنگ‌بندي نسبت به نمايشگرهاي معمولي TN مزاياي زيادي دارند. نمايش رنگ‌ها در اين مانيتور بسيار درخشان و واقعي است و تصاوير داراي وضوح و انسجام خوبي هستند. فناوری IPS موجب كاهش خستگي چشم و در نتيجه افزايش توانايي كاربران در استفاده از اين مانيتور مي‌شود.
مانيتور‌هاي Touch 10  ال‌جي از ماه آينده در كشور كره و سپس در ديگر بازارهاي اروپا و ساير نقاط جهان عرضه خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :