آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18473
تاریخ انتشار : 6 آذر 1391 9:52
تعداد بازدید : 500

دومین سمینار آموزشی نمایندگان «ایمن» برگزار شد

دومین سمینار آموزشی نمایندگان ایمن روز پنج شنبه 25 آبان ماه در دفتر مرکزی آزمایشگاه ایمن برگزار شد.

فناوران- در این سمینار گزارشی از بخش فروش و بازاریابی، اطلاعاتی از واحدهای پشتیبانی و فنی آزمایشگاه تحلیل بدافزار ایمن و نیز آخرین تغییرات دوره‌های آموزشی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت.
طی این سمینار مدیر فروش و بازاریابی شرکت، راهکار جلوگیری از مشکلات ناشی از تحریم و یا حضور جاسوس افزارها در کشور را داشتن آزمایشگاه تحلیل بدافزار و نیز تولید محصول ضد بدافزار بومی دانست. وی همچنین توضیحاتی در مورد روند پیشرفت پروژه تولید محصول صددرصد ایرانی این آزمایشگاه که به زودی به بازار عرضه خواهد شد، ارایه کرد.
همچنین پخش پشتیبانی و فنی در بخش پرسش و پاسخی که برای نمایندگان در نظر گرفته شده بود، نکاتی درباره اهداف آزمایشگاه، مراحل نصب و اجرا، راهکارهای امنیتی شبکه، اعمال سیاست‌های داخلی در شبکه، روش‌های پیاده‌سازی و گزارش‌گیری، شیوه ارتباط با مشتری و روش‌های نوین پشتیبانی یادآور شد.       
در ادامه، مسوول بخش آموزش و تحلیل بدافزار به بررسی توانمندی‌های موجود در این آزمایشگاه پرداخت که  طی آن به ارایه خدمات بانک ویروس، تولید ابزارهای کاربردی به سفارش مشتری، خدمات مشاوره به واحد فناوری اطلاعات سازمان‌ها و موسسات، خدمات مشاوره و اجرای عملیات تست نفوذ و خدمات رسیدگی به سامانه‌های سازمان‌ها در حوزه بدافزار با توافق‌نامه سطح خدمات (SLA)  اشاره کرد. همچنین به شناسایی قابلیت‌های این بخش برای آموزش کارشناسان سازمان‌ها در حوزه امنیت اطلاعات، پیشگیری و مبارزه با بدافزار و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمینارها پرداخته شد.
در پایان، حمیدرضا سعدی مدیر آزمایشگاه تحلیل بدافزار ایمن، نمایندگان را به دلیل فعالیت در راستای معرفی و راه‌اندازی محصول داخلی، جزیی از امنیت ملی برشمرد و افزود: تنها داشتن محصول امنیت کامل محسوب نمی‌شود و باید نمایندگان در حوزه پشتیبانی مشتریان نیز تلاش کنند تا به‌کارگیری محصول به نحو احسن
انجام گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :