آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18470
تاریخ انتشار : 6 آذر 1391 9:46
تعداد بازدید : 366

توصیه همراه اول

اگر تاکنون سیم کارت انبوه خریده اید تکلیف اش را سریع تر مشخص کنید

مديركل مشتركان شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: افرادی که در گذشته اقدام به خرید سیم کارت همراه اول با حجم انبوه کرده اند، به منظور بررسی انتقال مالکیت سیم کارت های خود، به دفاتر خدمات امور مشترکان مراجعه کنند.

فناوران– علی حمیدی گفت: عده‌ای از مشترکان در گذشته به منظور سرمایه‌گذاری و کسب سود از طریق فروش سیم‌کارت با قیمت بالاتر از نرخ ثبت نامی اقدام کردند که برخی از آنها به دلیل انتقال ندادن مالکیت سیم‌کارت، امروز درگیر موضوعات حقوقی از جمله مزاحمت‌های تلفنی
شده‌اند.
وی افزود: این دسته از افراد ممکن است به دلیل سهل انگاری در انتقال سیم‌کارت به خریدار دچار مشکل شوند، چرا که از نظر قانون مسوولیت تمامی تخلفاتی که با استفاده از سیم‌کارت انجام می‌شود، به عهده مالک اصلی است.
وی افزود: برای رفع این مشکل، مشترکان می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی همراه اول درخواست شناسایی سیم‌کارت‌هایی را بکنند که به نام آنها در سیستم همراه اول ثبت شده است. پس از این مرحله مشترکان بدون هیچ هزینه‌ای ‌می‌توانند درخواست قطع سیم‌کارت‌های به نام خود را به دفتر ارایه کنند.
مدیرکل مشترکین همراه اول افزود: دفتر امور مشترکان نیز می‌تواند با دریافت وکالت نامه از مالک اصلی، پس از مراجعه مالک فعلی با دریافت هزینه انتقال سند از وی، اقدام به وصل مجدد سیم‌کارت کند.
حمیدی با اعلام اینکه آمار دقیقی از این دسته از سیم‌کارت‌ها در دست نیست، گفت: تنها راه حلی که فعلا وجود دارد، همین است و پیشنهاد می کنیم که افرادی که در گذشته اقدام به خرید سیم‌کارت انبوه کرده‌اند و از انتقال مالکیت آنها مطمئن نیستند، حتما به دفاتر امور مشترکان همراه اول مراجعه و از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :